Amennyiben Kyle Emund (ATP 31.) 6-2, 6-3 vagy 6-4-re nyeri a Jaume Munar (ATP 88.) elleni mérkőzés mindhárom játszmáját, A William Hill irodánál ötszörösét zsebelheted be tétednek.

Bár sokat vártak idén a szakértők a brit játékostól, Kylenak nem sikerült a tavalyihoz hasonló szerepléseket mostanáig összehoznia. Ennek ellenére, a 24 éves spílernek Eastbourneben sikerült az elődöntőig menetelnie, ahol az a Taylor Fritz győzte le, aki utólag első tornagyőzelmét ünnepelhette az angol versenyen. Önbizalom szempontjából ez a teljesítmény sokat segíthet a londoni Grand Slamen, melyet otthoni szurkolók támasza is fokozhat.

Mindezeket az a tény tetőzi, hogy a 22 éves spanyol ellenfele, a barcelonai torna óta még egy meccset, füvön még játszmát sem tudott nyerni. Ilyen helyzetkép tükrében, van valószínűség a jövedelmező nyereményszorzó kihasználásában.