Idegenben is lehet keresnivalója a Bayern-verő Frankfurtnak.

Csupán a kedvezőtlenebb gólaránya miatt nem áll a német Bundesliga dobogójának harmadik fokán az Eintracht Frankfurt együttese, amely péntek este a Werder Bremen otthonában gondoskodhat arról, hogy ez a helyzet változzon.

Rengeteg dicséretet zsebelhetett be az elmúlt két és fél hónapban Adi Hutter, aki a  frankfurtiak vezetőedzőjeként 11 bajnoki forduló óta nem kapott ki csapatával. Sőt, nemhogy nem kapott ki, de kilenc meccset meg is nyert az említett időszak alatt, mely teljesítménnyel a negyedik helyig repültek a sasok.

A házigazda Bremen az elmúlt három fordulóban csak 2 pontot szerzett, így továbbra sem tudott jelentősebb előnyre szert tenni a kiesőzónában álló csapatok előtt.

Szerinted folytatódik a Frankfurt remek sorozata a brémaiak otthonában?