Gasztronómiai élmény helyett fontos meccs vár a csapatokra.

Egy mérkőzés maradt hátra a német Bundesliga második vonalának 30. fordulójából, ami nem más, mint a Hamburger SC - Holstein Kiel összecsapás, mely hétfő este 20 óra 30 perckor kezdődik a hamburgi Volksparkstadionban.

A hazai együttes történelmének nagy része az első osztályban való létéről íródott, hiszen a klub egészen 2018-ig az élvonal tagja volt. Hatszor megnyerte a német bajnokságot, háromszor a Német Kupát, és egy-egy alkalommal nyert BEK-et és KEK-et is. Most viszont a második szezonját tölti a Bundesliga 2-ben, ahol egész jó kilátásai vannak arra, hogy feljutó helyen végezzen. Ahhoz viszont, hogy ezen terve megvalósuljon, a hátralévő öt bajnoki mérkőzésén szükség lesz az extra teljesítményre, mivel a biztos feljutást jelentő első két helyre több gárda is pályázik.

A Hamburg jelenleg 49 ponttal a harmadik helyen áll a tabellán, a második Stuttgart 52 pontos, de mivel a kikötővárosiaknak jobb a gólarányuk, van esély arra, hogy hétfő este felcserélődjenek a pozíciók.

Nincs fogadás döntetlenre Holstein Kiel @ 3.75

Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2020-06-08, 05:00