Reilly Opelka (ATP 57.) már valóságos rémálom John Isner számára, akit harmadjára vert idén, méghozzá úgy, hogy az említett meccseken minden játszmában tie-breakre került sor. A 21 éves továbbjutó a negyeddöntőben Daniel Evansel (ATP 55.) fog szembenézni.

július 26., péntek

Aki ászzáporra várt Opelka és Isner meccsén, az nem csalódott, hiszen 64 zúdult, 33 Isner ütőjéből, 31 pedig Opelkáéból. A brit játékos is három játszmára kényszerült a nyolcaddöntőben, de csak egy tie-breakre került sor a Radu Albot elleni győzelmében. Amennyiben Reilly nem engedi lazábbra adogatójátékát, Evansnek nagyon meg fog kelleni izzadnia a továbbjutásért, még akkor is ha a bukmékerek szerint esélyesebb. Azt viszont megteheti, hogy jobban mozogjon a pályán ellenfelénél és változatosabban játsszon nála. Ez több esélyt adhat, annak ellenére, hogy a borítás a hazai játékosnak kedvez. Talán az a tény is Opelkát részesíti előnyben, hogy még nem játszottak egymás ellen, mivel az amerikai szervája így teljesen ismeretlen Daniel számára.

Néhány szorzó a mérkőzésre

Fogadj itt a mérkőzésre!

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2019.07.25. (09:16).