Tippjatek

Hiba! Jelenleg vendégként böngészed a játékot. Semmi akadálya a körülnézésnek, de a tippeléshez be kell jelentkezned. Ha még nem vagy regisztrálva a fórumon, akkor klikkelj ide.

Tippjáték3

Következő események

Snooker

Futball

Argentina - Primera B
20:00Douglas Haig - Almagro
20:30Villa Dálmine - Ferro Carril Oeste
21:00Sportivo Estudiantes - Central Córdoba de Santiago del Estero
21:45San Martín de Tucumán - Independiente Rivadavia
22:00Crucero del Norte - Boca Unidos
Argentína - Primera C
17:00Club Ferrocarril Midland - Club El Porvenir
17:00Dock Sud - Luján
20:30Canuelas FC - CA San Miguel
20:30Justo Jose de Urquiza - Defensores De Cambaceres
20:30Argentino de Merlo - Argentino de Quilmes
20:30Berazategui FC - Deportivo Merlo
Argentina - Primera Division
21:15Boca Juniors - Unión de Santa Fe
22:00Atlético Rafaela - Sarmiento
Barátságos Klub Mérkőzések
17:30Anzsi Mahacskala - Astra Giurgiu
18:00Wacker Innsbruck - Dinamo Moszkva
Belarus - Vysshaya League
17:00Vitebsk - FC Slutsk
18:00Gorodeya - Dinamo Brest
19:00Neman Grodno - Bate Borisov
Bolivia - Liga Profesional
21:00Universitario de Sucre - Club Bolívar
21:00The Strongest - Sports Boys Warnes
23:15Oriente Petrolero - Nacional Potosí
Brazília - Campeonato Brasileiro
21:00Cruzeiro-MG - Coritiba-PR
21:00Sao Paulo-SP - Fluminense-RJ
21:00Gremio-RS - Corinthians-SP
21:00Atlético-PR - Vitória-BA
21:00Ponte Preta-SP - Palmeiras-SP
23:30Bahia-BA - Flamengo-RJ
Brazília - Carioca Serie B
20:00Associaçao Desportiva Itaboraí - Sampaio Correa-RJ
Brazília - Paranaense 2
20:30Iraty-PR - Associacao Portuguesa Londrinense
Brazília - Paulista B
20:00Osvaldo Cruz-SP - Jose Bonifacio SP
Brazília - Paulista nők
20:00CA Juventus (W) - AD Centro Olimpico (W)
20:00Ponte Preta SP (n) - Rio Preto-SP (n)
Brazília - Serie C
20:00Ypiranga-RS - Tombense-MG
20:30Sampaio Correa-MA - Salgueiro-PE
22:00Cuiabá-MT - ASA-AL
Brazília - Serie D
23:00Foz do Iguaçu-PR - Internacional-SC
23:00Anápolis - Ceilândia-DF
23:00Santos-AP - Cordino Esporte Clube
23:00Fast Clube-AM - Baré-RR
23:00Juazeirense-BA - Coruripe-AL
23:00Altos-PI - Tocantinópolis-TO
23:00Red Bull Brasil-SP - Espirito Santo ES
23:00Brusque-SC - Operário-PR
23:00Sao Paulo-RS - XV de Piracicaba-SP
23:00Murici-AL - America RN
23:00Bangu-RJ - Villa Nova-MG
23:00Sao Bernardo-SP - Novo Hamburgo-RS
23:00Globo-RN - Parnahyba-PI
23:00Associacao Atletica Luziania - Aparecidense-GO
23:00Sao Raimundo-RR - Rio Branco-AC
23:00Fluminense de Feira-BA - Itabaiana-SE
23:00América-PE - Guarani de Juazeiro-CE
23:00SAO Francisco PA - Genus-RO
23:00Campinense-PB - Atlético-PE
23:00PSTC Procopense - Metropolitano-SC
23:00Boavista-RJ - Caldense-MG
23:00Sao José-RS - Ituano-SP
23:00Maranhao-MA - Potiguar-RN
23:00Audax-SP - Itumbiara-GO
23:00Sergipe-SE - Jacobina-BA
Cameroon - Elite One
16:30Stade Renard - Cotonsport Garoua
Dominikai Köztársaság - Liga Mayor
22:00Bauger FC - Cibao FC
Ecuador - Primera A
18:30LDU Quito - Emelec
19:00Macará - Club Deportivo Clan Juvenil
Ecuador - Primera B
19:00Aucas - CD Olmedo
FIFA Konföderációs Kupa
17:00B csoport - a tornával kapcsolatos hírek (2017-es konföderációs kupa)
17:00Chile - Ausztrália
17:00B csoport (2017-es konföderációs kupa)
17:00Németország - Kamerun
Ghana - Premier League
17:00ACCRA Great Olympics - Liberty Professionals
International Tournaments - COSAFA Cup
17:30Mauritius - Angola
Izland - Landsbankadeild
19:00IBV Vestmannaeyjar - FH Hafnarfjar?ar
Lettország - Latvian Cup
19:45DSVK Traktors - Preilu Bjss
Norvégia - 1st Division
18:00Ullensaker/Kisa - Ranheim
18:00Sandnes Ulf - Jerv
18:00Bod?/Glimt - Str?mmen
18:00Asane - Fredrikstad
18:00Tromsdalen - Levanger FK
18:00Kongsvinger - Elverum
Norvégia - 4 Div. Akershus 1
17:00Gjellerasen - Gjerdrum
Norvégia - Postnordligaen avd. 1
18:00Grorud - Valerenga 2
Norvégia - Postnordligaen avd. 2
18:00Bryne - Vard Haugesund
Norvégia - Regionsligaen avd. 2
18:00Lillehammer - Lyn
Norvégia - Tippeligaen
18:00Troms? - Sandefjord Fotball
18:00Sarpsborg 08 - Brann
18:00Aalesund - Odds Ballklubb
18:00Stabaek - Kristiansund BK
18:00Rosenborg - Sogndal
20:00Viking - Haugesund
Paraguay - Segunda Division
21:00Caacupé FBC - Fulgencio Yegros
21:00Martín Ledesma - Sportivo Iteno
Peru - Primera Division
18:00Real Garcilaso - UTC Cajamarca
20:15Sport Huancayo - Universitario de Deportes
23:00Lima Alianza - Sport Rosario
Peru - Segunda Division
22:00Alfredo Salinas FC - Sport Victoria
22:30Unión Huaral - Deportivo Coopsol
22:30Sport Boys - César Vallejo
22:30Willy Serrato - Cienciano Cusco
22:30Sport Loreto - Defensor La Bocana
22:30Carlos A. Manucci - Los Caimanes
Spanyolország - Segunda B Promotion/Relegation Play Off
20:15FC Barcelona B - Racing Santander
20:30Albacete Balompié - Valencia Mestalla
Spanyolország - Tercera División Play off
18:15CF Peralada - Rapido de Bouzas
18:30Sporting de Gijón II - SD Beasain
19:00CD Calahorra - CD Badajoz
20:00Lorca Deportiva CF - Alcobendas Sport
Svédország - Damallsvenskan
17:00Kristianstads DFF (n) - Eskilstuna United (n)
Svédország - Division 1 N
17:00Sandvikens IF - Nyköpings BIS
Svédország - Division 1 S
17:00Qviding FIF - Kristianstads FF
Svédország - Division 3 NN
16:30Gimonäs Umea IF - Umea FC Akademi
Svédország - Division 3 NöG
17:00IK Tord - Hjulsbro IK
Svédország - Superettan
17:00Östers IF - Varbergs BoIS
17:00Falkenbergs FF - Syrianska FC
17:00IK Frej - GAIS
Uruguay - Primera Division
20:00Defensor Sporting - Liverpool FC Montevideo
20:00CA Boston River - EL Tanque Sisley
20:00Montevideo Wanderers - CA River Plate (URU)
20:00CA Cerro - Sud America
23:00Nacional de Montevideo - Juventud de Las Piedras
USA - PDL
22:00San Francisco City FC - Golden State Force
23:00Jersey Express - FC Lehigh Valley United Sonic
USA - WPSL
20:00Pateadoras (W) - LA Premier FC (W)
22:00Nashville Rhythm FC (W) - Little Rock Rangers SC (W)

Tenisz

Amerikai Futball

Kosárlabda

Baseball

Darts

Motorsportok

Bemutató

Tippjáték logoEgyszerű, pörgős játék, gyors nyereményszerzési lehetőséggel. Ingyenes tippjátékunkban bárki részt vehet, amennyiben regisztrálva van fórumunkon (Regisztrálj Most).

Tippjátékunk keretén belül számos tippversenyben szerepelhetsz, s minden egyes versenynek külön nyereményalapja van.

A játék szabályzatának elolvasása után, már el is kezdheted a játékot. Számos sporteseményre tippelhetsz, különböző sportágak keretén belül.

A beküldött tippeket napi rendszerességgel dolgozzuk fel, s az eredmények függvényében alakulnak ki a toplisták. 

Kérdéseid, észrevételeid, javaslataid felteheted a Tippjáték Infó fórumtémában.