Tippjatek

Hiba! Jelenleg vendégként böngészed a játékot. Semmi akadálya a körülnézésnek, de a tippeléshez be kell jelentkezned. Ha még nem vagy regisztrálva a fórumon, akkor klikkelj ide.

Tippjáték3

Következő események

Snooker

Futball

AFC Asian Cup Qualification
13:30Myanmar - India
14:00Fülöp-szigetek - Nepal
15:30Kyrgyzstan - Macau
16:00Afghanistan - Vietnam
17:00Lebanon - Hong Kong
17:00Oman - Bhután
18:00Yemen - Tajikistan
18:00Jordánia - Kambodzsa
18:00Maldives - Palestine
18:00Bahrein - Singapore
Anglia - Conference
20:45Tranmere Rovers - Dover Athletic
20:45Solihull Moors - Torquay United
20:45Chester FC - Barrow
20:45Sutton United - Lincoln City
20:45Macclesfield Town - York City
Anglia - Conference North
20:45Stalybridge Celtic - AFC Telford United
Anglia - League One
20:45Oxford United - Bury
20:45Sheffield United - Millwall
20:45AFC Wimbledon - Rochdale
Anglia - League Two
20:45Accrington Stanley - Cambridge United
Anglia - Nem Premier Liga Iszthmoszi
20:45Billericay Town - Dulwich Hamlet
20:45Merstham - Worthing
20:45Bognor Regis Town - Leiston
20:45Havant & Waterlooville - Harrow Borough
Anglia - Non League Premier Dél
20:45Cinderford Town - Leamington
Anglia - Non League Premier Észak
20:45Warrington Town FC - Spennymoor Town
20:45Halesowen Town - Marine
20:45Barwell - Rushall Olimpia
20:45Whitby Town - Stafford Rangers
20:45Nantwich Town - Matlock Town
20:45Hednesford Town - Ilkeston FC
20:45Buxton FC - Frickley Athletic
Armenia - Első liga
12:00Alashkert II - Banants Yerevan II
Ausztrália - FFA Kupa
10:30Richmond SC - Bentleigh Greens
Baráti klubmérkőzések (n)
16:00Grand Bod? (n) - Sandviken (n)
Barátságos mérkőzések (ifi) - 20 alatti
15:30Senegal U20 - Anglia U20
17:30Portugália U20 - France U20
Barátságos mérkőzések (ifi) - 21 alatt
14:00FYR Makedónia U21 - Bulgária U21
16:00Törökország U21 - Azerbajdzsán U21
17:00Latvia U21 - Litvánia U21
17:00Litvánia U21 - Latvia U21
17:15Szlovákia U21 - Szerbia U21
18:00Oroszország U21 - Norvégia U21
18:00Németország U21 - Portugália U21
Barátságos Találkozók
16:00Grúzia - Lettország
18:00FYR Macedónia - Fehéroroszország
18:00Oroszország - Belgium
18:00Albánia - Bosznia és Hercegovina
18:00Egyiptom - Togo
18:00Észtország - Horvátország
19:00Dél - Afrika - Angola
20:00Marokkó - Tunézia
20:00Luxemburg - Cape Verde Islands
20:00Kamerun - Guinea
20:45Ausztria - Finnország
20:45Írország - Izland
20:45Hollandia - Olaszország
20:45Portugália - Svédország
21:00Franciaország - Spanyolország
International Youth Tournaments - UEFA U19 Bajnokság
17:00Szlovákia U19 - Németország U19
17:00Görögország U19 - Hollandia U19
17:00Cyprus U19 - Szerbia U19
17:00Törökország U19 - Horvátország U19
17:00Portugália U19 - Poland U19
17:00Finnország U19 - Ukrajna U19
19:00Belgium U19 - Republic of Ireland U19
19:00Olaszország U19 - Sweden U19
Izrael - Liga fogadások
15:00MS Julis - Ironi Bnei Kabul
15:00Maccabi Ironi Yafia - Hapoel Tirat HaCarmel
Izrael - Ligat Al - Nők
18:30Ramat Hasharon (n) - ASA Tel Aviv (n)
18:30Maccabi Holon (n) - Bnot Netanya (W)
Magyarország - Magyar Kupa
18:00Mezőkövesd - Szolnoki Máv-Mondi
Marokkó - Botola 2
16:00Rachad Bernoussi - Maghreb Fez
Montenegró - Első liga
15:30FK Bokelj - Mladost Podgorica
15:30Rudar Plevlja - FK Decic Tuzi
15:30FK Iskra Danilovgrad - FK Zeta Golubovci
15:30FK Lovćen - Budućnost Podgorica
Németország - 3.Liga
19:00Sportfreunde Lotte - Holstein Kiel
Németország - Regionalliga Nord
19:30VfB Lübeck - TSV Havelse
Németország - Regionalliga Nordost
19:00FSV Luckenwalde - RB Leipzig II
Németország - Regionalliga Südwest
19:00SC Teutonia Watzenborn-Steinberg - Hessen Kassel
Norvégia - Norvég Kupa
18:00Sandviken - Sotra
19:30Fauske/Sprint - Grand Bod?
Románia - Cupa Romaniei
19:30ACS Poli Timişoara - CFR Cluj
Skócia - Development League U20
14:00St Mirren U20 - Hearts U20
17:30Hibernian U20 - St Johnstone U20
19:00Motherwell U20 - Dundee FC U20
19:00Aberdeen U20 - Dunfermline Athletic U20
19:00Glasgow Rangers U20 - Ross County U20
20:00Falkirk U20 - Partick Thistle U20
Skócia - Division 1
20:45Dundee United - Ayr United
Skócia - Division 2
20:45Albion Rovers - East Fife
Szlovénia - Prva Liga
18:00Koper - Krsko Posavlje
UEFA kvalifikáció U21
15:00Bosznia - Hercegovina U21 - Liechtenstein U21
17:00Luxemburg U21 - Kazahsztán U21
Uganda - Premier League
14:00Bright Stars - Express FC
15:30Soana FC - Kampala City Council
15:30Vipers SC - Proline FC
Világbajnoki selejtező - Óceánia
08:35Új-Zéland - Fidzsi-szigetek
Világbajnoki selejtező: AFC (Ázsia)
11:00Ausztrália - Egyesült Arab Emirátusok
12:35Japán - Thaiföld
13:00Dél - Korea - Szíria
14:00Irán - Kína
15:00Üzbegisztán - Katar
19:30Szaúd-Arábia - Irak
Világbajnoki selejtező: CONCACAF
23:00Honduras - Costa Rica
Világbajnoki selejtező: CONMEBOL
22:00Bolivia - Argentína
23:00Ecuador - Kolumbia

Jégkorong

Alps Hockey League
18:30HC Jesenice - HC Asiago
20:30SG Cortina - Ritten Sport
Asia League
12:00Anyang Halla - Tohoku Free Blades
Csehország - Extraliga
18:00HC Pardubice - HC Motor České Budějovice
18:00Karlovy Vary - Dukla Jihlava
Dánia - AL-Bank Ligaen
19:00Gentofte Stars - Odense Bulldogs
19:00Esbjerg Energy - Frederikshavn White Hawks
Franciaország - Ligue Magnus
20:00Gap - Rouen
KHL
18:00Ak Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk
Németország - 2. Bundesliga
19:30Dresdner Eislöwen - ESV Kaufbeuren
Németország - DEL Bundesliga
19:30EHC München - Eisbären Berlin
Oroszország - MHL
14:00Sibirskie Snaypery Novosibirsk - Reaktor Nizhnekamsk
14:00Kuznetskie Medvedi Novokuznetsk - Irbis
18:00Almaz - SKA-1946
Oroszország - Vyshaja Liga
14:30Kazzinc-Torpedo - Rubin Tyumen
Svájc - NLA
19:45HC Lugano - SC Bern
20:15HC Davos - EV Zug
20:15HC Ambri-Piotta - HC Fribourg-Gottéron
Svájc - NLB
19:45Rapperswil-Jona Lakers - SC Langenthal
Svédország - Elitserien
19:00Brynäs IF - Linköpings HC
Svédország - Hockeyallsvenskan Qualification
19:00Södertälje SK - IF Troja/Ljungby
19:00Huddinge IK - VIK Västeras HK
19:00Kristianstads IK - Visby-Roma HK
Svédország - SHL kvalifikáció
19:15Mora IK - Leksands IF
Szlovákia - Extraliga Play Out
18:00Dukla Trencin - HC 07 Detva
18:00Skalica - MHK 32 L. Mikuláš

Tenisz

ATP - Miami
10:00ATP Miami 2017 - Quarter 1 Winner
10:00ATP Miami 2017 - Quarter 4 Winner
10:00ATP Miami 2017 - Quarter 2 Winner
10:00ATP Miami 2017 - Quarter 3 Winner
16:55Fognini, Fabio - Young, Donald
17:05Delbonis, Federico - Nishikori, Kei
17:55Sock, Jack - Donaldson, Jared
20:05Nadal, Rafael - Mahut, Nicolas
Challenger - Leon
23:35Coria, Federico - Hank, T
Challenger - St. Brieuc
10:35Sieber, Marc - Sakharov, Gleb
11:35Lokoli, Laurent - Ramirez Hidalgo, Ruben
11:35Kamke, Tobias - Michnev, Petr
14:05Bolelli, Simone - Brands, Daniel
19:05Gombos, Norbert - Moutet, Corentin
ITF (N) - Croissy-Beaubourg
10:00Lottner, Antonia - Bencic, Brian
10:00Robson, Laura - Shinikova, Isabella
11:30Hogenkamp, R - Razzano, Virginie
14:30Dodin, Oceane - Rybarikova, Magdalena
WTA - Miami
10:00WTA Miami 2017 - Quarter 4 Winner
10:00WTA Miami 2017 - Quarter 3 Winner
10:00WTA Miami 2017 - Quarter 2 Winner
10:00WTA Miami 2017 - Quarter 1 Winner
WTA Doubles - Miami
20:05Dabrowski, G/Yi-Fan Xu - Arruabarrena, L/Chen Liang

Kosárlabda

Kézilabda

Bemutató

Tippjáték logoEgyszerű, pörgős játék, gyors nyereményszerzési lehetőséggel. Ingyenes tippjátékunkban bárki részt vehet, amennyiben regisztrálva van fórumunkon (Regisztrálj Most).

Tippjátékunk keretén belül számos tippversenyben szerepelhetsz, s minden egyes versenynek külön nyereményalapja van.

A játék szabályzatának elolvasása után, már el is kezdheted a játékot. Számos sporteseményre tippelhetsz, különböző sportágak keretén belül.

A beküldött tippeket napi rendszerességgel dolgozzuk fel, s az eredmények függvényében alakulnak ki a toplisták. 

Kérdéseid, észrevételeid, javaslataid felteheted a Tippjáték Infó fórumtémában.