Tippjatek

Hiba! Jelenleg vendégként böngészed a játékot. Semmi akadálya a körülnézésnek, de a tippeléshez be kell jelentkezned. Ha még nem vagy regisztrálva a fórumon, akkor klikkelj ide.

Tippjáték3

Következő események

Futball

Anglia - Nők Szuperliga
20:00Manchester City (n) - Chelsea (n)
Ausztria - Bundesliga
16:30Sturm Graz - Admira
16:30St. Pölten - Wolfsberger AC
16:30Mattersburg - Rapid Wien
16:30Rheindorf Altach - Ried
16:30Austria Wien - Red Bull Salzburg
Ausztria - Keleti Regionális Liga
16:00ASK Ebreichsdorf - SC Mannsdorf
Ausztria - Regional League Central
17:00Union Raiffeisen Gurten - Union St. Florian
Ausztria - Regional League West
17:00SV Seekirchen - SC Schwaz
Bangladesh - Kupa
13:30Abahani Chittagong - Sheikh Russel KC
Brazília - Campeonato Brasileiro Nők
20:00Gremio-RS (n) - Sport Recife-PE (n)
Brazília - Copa do Brasil U20
20:00Chapecoense-SC U20 - Atlético Mineiro-MG U20
Brazília - Paranaense U19
15:00Paraná Clube-PR U19 - Clube Andraus Brasil U19
Csehország - Juniorska liga
13:00Sparta Praha U21 - Třinec U21
Dánia - 2nd Division Play Off
14:00Brabrand - Marienlyst
14:00Dalum - B 93 Copenhagen
15:00Kjellerup - Hvidovre
15:00Aarhus Fremad - Kolding IF
15:00Thisted - Br?nsh?j
15:00Greve - Avarta
Dánia - DS Pulje 3
13:00Oure FA - B 1913
Dánia - DS Pulje 4
13:30IF Lyseng - AaB Aalborg II
14:30Vatanspor - Randers Freja
Dánia - Ekstra Bladet Cup
17:00FC Copenhagen - Br?ndby IF
17:00DBU Pokalen, 2016-2017 - a győztes
Egyiptom - Division 1
17:00Petrojet - ENPPI Club
19:30Wadi Degla - Ismaily SC
Észtország - Esiliiga
18:00JK Tallinna Kalev - Rakvere JK Tarvas
Észtország - Esiliiga B
18:00FC Raasiku Joker - Sillamäe Kalev II
18:00Kohtla-Järve JK Järve - Paide Linnameeskond II
Finnország - Kakkonen Lohko A
16:00Pepo - MiPK Mikkeli
Finnország - Naisten Liiga
13:00ONS (n) - PK-35 Vantaa (n)
13:00GBK Kokkola (n) - Pallokissat (n)
13:00HJK (n) - Aland United (n)
Finnország - Naisten Ykkönen
12:00TiPS Vantaa (n) - RoPS Rovaniemi (W)
13:00FC United Pietarsaari (W) - SC Kufu 98 (W)
14:00HPS (W) - TPV Tampere (W)
Finnország - Ykkönen
16:00FF Jaro - FC Honka
16:00AC Oulu - GrIFK
Franciaország - Féminines D1
15:00Rodez Aveyron (n) - Montpellier (n)
15:00Juvisy (n) - Marseille (n)
15:00Saint-Étienne (n) - Guingamp (n)
15:00Párizs SG (n) - Bordeaux (n)
Franciaország - Ligue 1 Relegation Play Off
20:45Troyes - Lorient
Hollandia - Eredivisie
20:45AZ Alkmaar - FC Utrecht
Hollandia - Jupiler League Play Off
18:30NAC Breda - NEC Nijmegen
19:45MVV Maastricht - Roda JC Kerkrade
Izland - 1. Deild
16:00Leiknir Reykjavík - Leiknir Faskrudsfjördur
21:15Keflavík - Selfoss
Izland - Urvalsdeild Nők
16:00Thór Akureyri (n) - ÍB Vestmannaeyjar (n)
21:15FH Hafnarfjördur (n) - Stjarnan Gardabaer (n)
21:15Valur Reykjavik (n) - Grindavik (n)
Izrael - State Cup
19:45Maccabi Tel Aviv - Bnei Yehuda Tel Aviv
Kuvait - Premier League
18:15Al Salmiyah - Al Kuwait SC
18:15Al-Fahaheel - Al Sahel SC
18:15Al Qadsia - Khaitan
Lengyelország - Unibet 1. Liga
18:00GKS Tychy '71 - Wisła Puławy
Lettország - 2. divízió
19:00FK Progress/AFA Olaine II - Monarhs-Flaminko
Morocco - GNFE-1
18:00Chabab Atlas Khenifra - OCK Khouribga
20:00Ittihad de Tanger - FAR Rabat
Németország - Bundesliga Play Off
20:30VfL Wolfsburg - Eintracht Braunschweig
Norvégia - Norvég Kupa
18:00Asker - Stabaek
18:00Egersund - Viking
18:00Arendal - Notodden FK
18:00Nybergsund - Kongsvinger
Norvégia - Regionsligaen avd. 1
15:00Vestfossen - Ullern
Norvégia - Regionsligaen avd. 3
18:00Madla - Viking 2
Omán - Sultan Kupa
17:15Al-Suwaiq (OMA) - Dhofar Salalah
Oroszország - 2nd Division
15:00Nosta Novotroitsk - Chelyabinsk
16:00Zenit Izhevsk - Volga Ulyanovsk
17:00Syzran - Lada Togliatti
17:30Kamaz Chelny - FC Nizhny Novgorod II
Oroszország - Premier League Play Off
11:00SKA Energiya Khabarovsk - Gazovik Orenburg
14:30Yenisey Krasnoyarsk - Arsenal Tula
Románia - Liga I
19:30FC Botoşani - CSMS Iaşi
Románia - Liga II
16:30UTA Bătrâna Doamnă - CS Baloteşti
Singapore - S-League
13:30Home United FC - DPMM FC
13:30Hougang United - Tampines Rovers FC
Skócia - Premiership Play Off
20:45Dundee United - Hamilton Academical
Svájc - Schweizer Cup
16:00Bázel - FC Sion
Svédország - 2 NG divízió
15:00Vargarda IK - FBK Karlstad
16:00Nordvärmlands FF - Skoftebyns IF
17:00Karlstad BK - IK Gauthiod
Svédország - Allsvenskan U19
12:00FC Djursholm U19 - GIF Sundsvall U19
13:00IF Elfsborg U19 - Falkenbergs FF U19
13:00Halmstads BK U19 - Lunds BK U19
17:00Vasalunds IF U19 - AIK U19
Svédország - Damallsvenskan
14:00Vittsjö GIK (n) - Djurgardens IF (n)
15:00Hammarby IF (n) - IF Limhamn Bunkeflo (n)
19:00Kristianstads DFF (n) - Pitea IF (n)
19:00FC Rosengard (n) - KIF Örebro (n)
Svédország - Division 1 S
16:00Skövde AIK - Oskarshamns AIK
Svédország - Division 2 N
14:00Valbo FF - Bodens BK FF
14:00IFK Timra - Täftea IK
15:00Hudiksvalls Förenade FF - Anundsjö IF
15:00IFK Östersund - Bollnäs GIF FF
16:00Gällivare Malmbergets FF - Söderhamns FF
16:00Skelleftea FF - Pitea IF
17:00Härnösands FF - Morön BK
Svédország - Division 2 NS
13:00FC Gute - IFK Aspudden-Tellus
14:00Skiljebo SK - Karlslunds IF HFK
16:00Gamla Upsala SK - Eskilstuna City FK
17:00Karlbergs BK - Strömsbergs IF
Svédország - Division 2 SG
15:00Nybro IF - Kvarnby IK
15:00Vimmerby IF - IFK Berga
Svédország - Division 2 SS
14:30Södertälje FK - Värmbols FC
15:00Huddinge IF - IK Sleipner
15:00IFK Kumla - Boo FK
16:00IF Sylvia - Värmdö IF
16:00Motala AIF FK - FC Linköping City
Svédország - Division 2 VG
14:00Ullareds IK - Hittarps IK
14:00Eskilsminne IF - Vinbergs IF
15:00Höganäs BK - Assyriska Turabdin IK
Svédország - Division 3 MG
14:00Götene IF - Holmalunds IF
14:00Alingsas IF FF - Hestrafors IF
16:00IFK Tidaholm - Gerdskens BK
Svédország - Division 3 MN
14:00Tandsbyns FK - Björna IF
14:00Alsens IF - Frösö IF
Svédország - Division 3 NvG
13:00Älvsborg FF - Trollhättans BoIS
19:00IK Virgo - Lärje-Angereds IF
Svédország - Division 3 NöG
14:00Smedby AIS - IK Tord
Svédország - Division 3 SG
19:30Bjärreds IF - IF Lödde
Svédország - Division 3 SN
14:00Iggesunds IK - Säters IF FK
Svédország - Division 3 SS
19:30Sparvägens FF - Ängby IF
Svédország - Division 3 SvG
14:00Laholms FK - Kageröds BoIF
18:00Snöstorp Nyhem FF - Glumslövs FF
Svédország - Division 3 SöG
14:00Älmhults IF - Rydaholms GoIF
14:00FK Älmeboda Linneryd - Ronneby BK
Svédország - Division 3 VS
14:00Säffle FF - FK Bosna 92 Örebro
Svédország - Superettan
19:00Örgryte IS - IFK Värnamo
Törökország - 1. Lig
18:00Giresunspor - Eskişehirspor
20:30Göztepe A.Ş. - Boluspor
U20 FIFA Világbajnokság
10:00Ecuador U20 - Szaúd-Arábia U20
10:00France U20 - Vietnam U20
13:00Senegal U20 - USA U20
13:00Új-Zéland U20 - Honduras U20
Ukrajna - U19 League
12:00FK Zirka Kropyvnytsky U19 - Dynamo Kyiv U19
Ukrajna - U21
11:00Olimpik Donetsk U21 - Karpaty Lviv U21
15:00FK Chornomorets Odessa U21 - Zorya Luhansk U21
16:00FC Shakhtar Donetsk U21 - Dynamo Kyiv U21
16:00FC Volyn Lutsk U21 - FK Oleksandria U21
USA - USL Pro/MLS Reserve
17:00Bethlehem Steel FC - Charleston Battery
USA - WPSL
22:00Fredericksburg FC (W) - Beach FC (W)
Vietnam - V-Liga - Nők
11:00Ho Chi Minh II (W) - Ha Noi II (W)
13:30Son La (n) - Ha Noi I (W)

Tenisz

ATP - Genf
13:20Johnson, Steve - Zverev, Mischa
14:20Anderson, Kevin - Nishikori, Kei
18:05Wawrinka, Stanislas - Querrey, Sam
19:05Kuznetsov, Andrey - Stebe, Cedrik-Marcel
ATP - Lyon
12:05Khachanov, Karen - Tsonga, Jo-Wilfried
13:35Raonic, Milos - Elias, Gastao
18:05Berdych, Tomas - Simon, Gilles
ATP Doubles - Geneva
12:05Nikles, J/Puetz, T - Huey, T/Lindstedt, R
15:05Dutra Silva, R/Lorenzi, P - Lipsky, S/Paes, L
ATP Páros - Lyon
11:05Berlocq, C/Seppi, A - Molteni, A/Shamasdin, A
12:05Kyrgios, N/Reid, M - Daniell, M/Demoliner, M
Challenger - Mestre
12:05Kolar, Zdenek - Bega, A
13:05Zopp, J - Ofner, Sebastian
14:35Ocleppo, Julian - Ilkel, Cem
Grand Slam - French Open nők kvalifikálók
10:05Kostova, Elitsa - Su Jeong Jang
10:05Jabeur, Ons - Kamenskaya, Viktoria
10:05Gonzalez, Montserrat - Abanda, Francoise
10:05Soylu, Ipek - Kozlova, Kateryna
10:05Martincova, Tereza - Krunic, Aleksandra
10:05Kato, Miyu - Sramkova, Rebecca
10:05Hogenkamp, Richel - Ponchet, Jessika
10:05Smitkova, Tereza - Watson, Heather
11:05Martic, Petra - Korpatsch, Tamara
11:05Haddad Maia, Beatriz - Fett, Jana
11:05Errani, Sara - Kudermetova, Veronika
11:05Albie, Audrey - Razzano, Virginie
11:05Zanevska, Maryna - Day, Kayla
11:05Kuwata, Hiroko - Gibbs, Nicole
11:05Grammatikopoulou, Valentini - Teichmann, Jil Belen
11:05Bogdan, Ana - Eraydin, Basak
12:35Rus, Arantxa - Lottner, Antonia
12:35Mattek-Sands, Bethanie - Kuzmova, Viktoria
12:35Hercog, P - Diyas, Zarina
12:35Van Uytvanck, Alison - Kenin, Sofia
12:35Panova, Alexandra - Blinkova, Anna
12:35Kai-Chen Chang - Lemoine, Q
12:35Ahn, Kristie - Hradecka, Lucie
12:35Vondrousova, Marketa - Haas, Barbara
ITF (N) - Caserta
12:05Gasanova, Anastasia - Mitu, Andreea
ITF Nők - Luan
05:35Sema, Erika - Fangzhou Liu
05:35Chang Liu - Shanshan Guo
05:35Shapatava, Sofia - Ching-Wen Hsu
05:35Lin Zhu - Jia Qi Kang
WTA - Nürnberg
11:35Doi, Misaki - Shvedova, Yaroslava
13:35Witthoeft, Carina - Krejcikova, Barbora
15:05Bertens, Kiki - Riske, Alison
17:35Cirstea, Sorana - Putintseva, Yulia
WTA - Strasbourg
11:05Suarez Navarro, Carla - Stosur, Samantha
12:05Gavrilova, Daria - Barty, Ashleigh
13:35Pliskova, Kristyna - Garcia, Caroline
17:35Rogers, Shelby - Shuai Peng
WTA Doubles - Nürnberg
14:05Flipkens, K/Larsson, J - Klepac, A/Martinez Sanchez, M
16:05Chuang, C-J/Doi, M - Duque-Marino, M/Hibino, N
WTA Doubles - Strasbourg
10:00Hao-Ching Chan/Yung-Jan Chan - Skamlova, C/Wacanno, E

Kosárlabda

Kézilabda

Darts

Motorsportok

Bemutató

Tippjáték logoEgyszerű, pörgős játék, gyors nyereményszerzési lehetőséggel. Ingyenes tippjátékunkban bárki részt vehet, amennyiben regisztrálva van fórumunkon (Regisztrálj Most).

Tippjátékunk keretén belül számos tippversenyben szerepelhetsz, s minden egyes versenynek külön nyereményalapja van.

A játék szabályzatának elolvasása után, már el is kezdheted a játékot. Számos sporteseményre tippelhetsz, különböző sportágak keretén belül.

A beküldött tippeket napi rendszerességgel dolgozzuk fel, s az eredmények függvényében alakulnak ki a toplisták. 

Kérdéseid, észrevételeid, javaslataid felteheted a Tippjáték Infó fórumtémában.