365 Liga

Hiba! Jelenleg vendégként böngészed a játékot. Semmi akadálya a körülnézésnek, de a szelvények beküldéséhez be kell jelentkezned. Ha még nem vagy regisztrálva a fórumon, akkor klikkelj ide.

Következő események

Futball

AFC Asian Cup Qualifiers
13:30Myanmar v India
14:00Philippines v Nepal
15:30Kyrgyzstan v Macau
16:00Afghanistan v Vietnam
17:00Lebanon v Hong Kong
17:00Oman v Bhutan
18:00Bahrain v Singapore
18:00Yemen v Tajikistan
18:00Maldives v Palestine
18:00Jordan v Cambodia
Argentina Reserve League
14:00Ferro Carril Oeste Reserves v Acassuso Reserves
15:00Excursionistas Reserves v Argentinos Jrs Reserves
15:00Almirante Brown Reserves v Villa San Carlos Reserves
15:00Defensores de Belgrano Reserves v Deportivo Moron Reserves
15:00Los Andes Reserves v Almagro Reserves
15:00CA Talleres de Córdoba Reserves v Olimpo B Blanca Reserves
15:00Barracas Central Reserves v Nueva Chicago Reserves
16:00Club Comunicaciones Reserves v CSD Flandria Reserves
16:00Deportivo Riestra Reserves v CA Atlanta Reserves
Armenia First League
12:00Alashkert FC II v Banants Yerevan II
Australia FFA Cup
10:30Richmond SC v Bentleigh Greens
Australia Northern NSW U20 League - 80 mins play
10:45Charlestown City Blues U20 v Maitland FC U20
Australian Northern NSW Premier League
10:00Adamstown Rosebuds v Hamilton Olympic
Austria Amateur Cup
18:30LAC Inter v ASK Elektra
18:30Union AC Mauer v SC Wiener Viktoria
Austria Landesliga
18:45Union Weisskirchen v Askoe Oedt
Brazil - U20 League
20:00Bangu RJ U20 v Cabofriense U20
England County Cup
20:45Sutton Coldfield Tn v Wolverhampton XI
20:45Chelmsford City v East Thurrock Utd
20:45Brislington v Weston-S-Mare
20:45Bootle v Prescot Cables
England National League
20:45Chester v Barrow
20:45Tranmere v Dover
20:45Sutton Utd v Lincoln City
20:45Solihull Moors v Torquay
20:45Macclesfield v York
England National League North
20:45Stalybridge v AFC Telford
England U23 Development League 2
20:00Birmingham U23 v Colchester U23
Europe Friendlies
13:00Belshina Bobruisk v FC Khimik Svetlogorsk
14:00Heracles Reserves v Willem II Reserves
17:00Piast Gliwice v Pniowek P Slaskie
18:30Wurzburger Kickers v SC Borussia 04 Fulda
European U19 Championship
17:00Greece U19 v Holland U19
17:00Portugal U19 v Poland U19
17:00Slovakia U19 v Germany U19
17:00Turkey U19 v Croatia U19
17:00Cyprus U19 v Serbia U19
17:00Finland U19 v Ukraine U19
19:00Belgium U19 v Rep Of Ireland U19
19:00Italy U19 v Sweden U19
European U21 C'ship Qual
15:00Bosnia-Herzegovina U21 v Liechtenstein U21
17:00Luxembourg U21 v Kazakhstan U21
German Cup
18:30FC Nottingen v FC Astoria Walldorf
19:30Wuppertaler v Rot-Weiss Essen
Germany 3.Liga
19:00Sportfreunde Lotte v Holstein Kiel
Germany Regionalliga North
19:30Vfb Lubeck v TSV Havelse
Germany Regionalliga North East
19:00FSV 63 Luckenwalde v RB Leipzig II
Germany Regionalliga South West
19:00Teutonia Watzenborn-Steinberg v KSV Hessen Kassel
Hungary Cup
18:00Mezokovesd Zsory v Szolnoki Mav FC
International Match
16:00Georgia v Latvia
18:00Russia v Belgium
18:00FYR Macedonia v Belarus
18:00Albania v Bosnia-Herzegovina
18:00Estonia v Croatia
18:00Egypt v Togo
19:00South Africa v Angola
20:00Luxembourg v Cape Verde Islands
20:00Cameroon v Guinea
20:00Morocco v Tunisia
20:45Rep of Ireland v Iceland
20:45Portugal v Sweden
20:45Holland v Italy
20:45Austria v Finland
21:00France v Spain
Israel Liga Bet North
15:00MS Julis v Ironi Bnei Kabul
16:00Maccabi Ironi Yafia v Hapoel Tirat Karmel
Israel Women Division 1
18:30Kiryat Gat SC Women v Maccabi Kishronot Hadera Women
18:30FC Ramat Hasharon Women v AS Tel Aviv University Women
Jordan Division 1
15:00Al Tora v Al Salt
15:00Al Asalah v Al-Karmel
15:00Al Wehda v Al-Arabi
Montenegro Prva Liga
15:30FK Rudar Pljevlja v FK Decic Tuzi
15:30FK Iskra Danilovgrad v FK Zeta Golubovci
15:30FK Bokelj v Mladost Podgorica
15:30FK Lovcen v Buducnost Podgorica
Morocco GNF 2
16:00Rachad Bernoussi v MAS Fes
Northern Ireland Premier Intermediate League
20:45Queens University v Newington YC
21:00Bangor v Moyola Park
Northern League Challenge Cup
20:45Bamber Bridge v Ashton Utd
Northern League Div One
20:45Mossley v Farsley Celtic
20:45Mossley v Farsley Celtic
Northern Premier League
20:45Halesowen v Marine
20:45Buxton v Frickley
20:45Barwell v Rushall Olympic
20:45Whitby v Stafford Rangers
20:45Warrington Town v Spennymoor Town
20:45Nantwich Town v Matlock Town
Npower League 1
20:45AFC Wimbledon v Rochdale
20:45Sheff Utd v Millwall
20:45Oxford Utd v Bury
Npower League 2
20:45Accrington Stanley v Cambridge Utd
Romania Cup
19:30ACS Poli Timisoara v CFR Cluj
Ryman Premier Division
20:45Merstham v Worthing
20:45Havant and W v Harrow Borough
20:45Bognor Regis Town v Leiston
20:45Billericay v Dulwich
Scotland Division One
20:45Dundee Utd v Ayr
Scotland Division Two
20:45Albion v East Fife
Scotland Premier U20 League
14:00St Mirren U20 v Hearts U20
17:30Hibernian U20 v St Johnstone U20
19:00Rangers U20 v Ross County U20
19:00Motherwell U20 v Dundee U20
19:00Aberdeen U20 v Dunfermline U20
20:00Falkirk U20 v Partick U20
Slovenia Prva Liga
18:00FC Koper v NK Krsko
Southern League Div One
20:45Petersfield Town v Hanwell Town
Southern League Premier
20:45Cinderford v Leamington
Spain Copa de Catalunya
19:00Gimnastic de Tarragona v Girona
Turkey U19 League
14:00Genclerbirligi U19 v Zonguldak Komurspor U19
U-21 International
13:00Macedonia U21 v Bulgaria U21
16:00Turkey U21 v Azerbaijan U21
17:00Lithuania U21 v Latvia U21
17:20Slovakia U21 v Serbia U21
18:00Norway U21 v Russia U21
18:00Germany U21 v Portugal U21
U20 International
15:30Senegal U20 v England U20
17:30Portugal U20 v France U20
18:00Serbia U20 v Ukraine U20
U23 International
13:00Singapore U23 v Thailand U23
14:00UAE U23 v China U23
17:30Jordan U23 v Malaysia U23
18:00Qatar U23 v Canada U23
Uganda Super League
15:00Bright Stars v Express FC
15:30Vipers SC v Proline FC
15:30Soana v Kampala City Council
Uruguay Reserve League
21:00Danubio Reserves v CA Cerro Reserves
21:30Nacional de Montevideo Reserves v Liverpool Montevideo Reserves
Vietnam U19 Championship
10:30Viettel U19 v PVF U19
Womens Friendly
16:00Grand Bod? Women v Sandviken Women
16:00KIF Orebro Women v Lillestrom SK Women
World Cup Qualifying - Asia
11:00Australia v United Arab Emirates
12:30Japan v Thailand
13:00South Korea v Syria
14:00Iran v China PR
15:00Uzbekistan v Qatar
19:30Saudi Arabia v Iraq
World Cup Qualifying - Central America
23:00Honduras v Costa Rica
World Cup Qualifying - Oceania
08:35New Zealand v Fiji
World Cup Qualifying - South America
22:00Bolivia v Argentina
23:00Ecuador v Colombia
Youth International
18:00Serbia U20 v Ukraine U21

Tenisz

ATP Miami
16:50Fabio Fognini vs Donald Young
17:00Federico Delbonis vs Kei Nishikori
18:30Jack Sock vs Jared Donaldson
20:00Tomas Berdych vs Adrian Mannarino
20:30Rafael Nadal vs Nicolas Mahut
22:00Roger Federer vs Roberto Bautista-Agut
23:00Stan Wawrinka vs Alexander Zverev
ATP Miami MD
23:30Monroe/ Sock vs Dodig/ Granollers
Challenger Leon
23:30Federico Coria vs Tigre Hank
Challenger Leon Qual
22:00Danilo Petrovic vs Liam Broady
22:00Kevin Krawietz vs Yannick Hanfmann
22:00Juan Ignacio Londero vs Roberto Quiroz
23:30Adrian M-Maceiras vs Nils Langer
Challenger St Brieuc
10:30Maxime Authom vs Yannik Reuter
10:30Marc Sieber vs Gleb Sakharov
12:00Tobias Kamke vs Petr Michnev
12:00Laurent Lokoli vs Ruben Ramirez-Hidalgo
14:00Simone Bolelli vs Daniel Brands
19:00Norbert Gombos vs Corentin Moutet
Challenger St Brieuc MD
15:00Kudryavtsev/ Setkic vs Couacaud/ Halys
17:15Boutillier/ Furness vs O'Hare/ Salisbury
18:00Chiudinelli/ Knowle vs Skupski/ Skupski
ITF Bahrain F2
10:00Aaron Cortes Alcaraz vs Anis Ghorbel
10:00Andrew Ruppli vs Jonas Merckx
10:00Mick Lescure vs Milos Sekulic
10:00Ruben Gonzales vs Sanjar Fayziev
10:00Viktor Durasovic vs Saida'lo Saidkarimov
11:30Markus Eriksson vs Isa Mammetgulyyev
11:30Nik Razborsek vs Shahbaaz Khan
11:30Filip Horansky vs Francis Casey Alcantara
11:30Tobias Simon vs Jorge Montero
11:30Kevin Griekspoor vs Tom Kocevar-Desman
15:00Mubarak Shannan Zayid vs Abdul-Rahman Janahi
15:00Tallon Griekspoor vs Baptiste Crepatte
15:00Hasan Abdulnabi vs Florian Fallert
16:30Cameron Silverman vs Benjamin Lock
16:30Sem Verbeek vs Michal Konecny
16:30Yusuf Qaed vs Abdullah Maqdes
ITF Croatia F4
10:00Kirill Dmitriev vs Pascal Meis
10:00Laslo Djere vs Martin Blasko
10:00Zvonimir Oreskovic vs Zdenek Kolar
11:30Matej Sabanov vs Denys Mylokostov
11:30Nino Serdarusic vs Nicola Ghedin
11:30Manuel Pena Lopez vs Thomas Statzberger
13:00Julian Onken vs Andrej Martin
13:00Ryusei Makiguchi vs Ignacio Monzon
13:00Filip Maric vs Patrik Niklas-Salminen
ITF Egypt F11
10:00Daniil Zarichanskyy vs Nicolaas Scholtz
ITF Egypt F11 MD
13:00Sitzoukis/ Skadarka vs Papik/ Poljak
14:30Brouwer/ Sels vs Fynn/ Merino
ITF Greece F4
08:30Lenny Hampel vs Stephanos Schinas
08:30Soren Hess-Olesen vs Benjamin Bonzi
08:30Sebastian Ofner vs Nicholas S. Hu
10:00Marcelo Tomas Barrios Vera vs Jonny O'Mara
10:00Dzmitry Zhyrmont vs Martin Beran
10:00Ioannis Stergiou vs Scott Clayton
12:30Neil Pauffley vs Lukas Klein
12:30Rayane Roumane vs Nick Chappell
12:30Hunter Callahan vs Temur Ismailov
ITF Greece F4 MD
14:00Grozev/ Neykov vs Vavassori/ Virgili
14:00Bothwell/ Ono vs Krstev/ Stanek
ITF Israel F3
09:30Daniel Tamir vs Gabor Borsos
09:30Jordan Hasson vs Edan Bakshi
09:30Vadym Ursu vs Yasha Zemel
09:30Dekel Bar vs Igor Smilansky
11:00Stanislav Poplavskyy vs Ram Kapach
11:00Viktor Filipenko vs Shahar Elbaz
11:00Tal Goldengoren vs Sean Hodkin
11:00Alon Elia vs Ben Patael
12:30Nikolay Kolobaev vs Vladimir Polyakov
12:30Motvey Radionov vs Amit Gabreal
12:30Peter Kobelt vs Yannai Barkai
12:30George Botezan vs Edan Leshem
ITF Italy F6
10:00Vaclav Safranek vs Michal Schmid
10:00Dragos Dima vs Marcin Gawron
10:00Gianluca Di Nicola vs Viktor Galovic
10:00Antonio Massara vs Riccardo Balzerani
11:30Salvatore Caruso vs Andrea Collarini
11:30Maxime Chazal vs Andrea Basso
11:30Sathi Reddy Chirala vs Walter Trusendi
11:30Kaichi Uchida vs Stefanos Tsitsipas
11:30Matteo Viola vs Adrian Ungur
ITF Italy F6 MD
13:00Di Nicola/ Weis vs Apostol/ Frunza
14:30Prevosto/ Tsitsipas vs Bodmer/ Bossel
14:30Trusendi/ Viola vs Chirala/ Shcherba
14:30Caruso/ Massara vs Giustino/ Motti
14:30Dima/ Gawron vs Collarini/ Paz
14:30Safranek/ Schmid vs Chazal/ Portaluri
14:30Basso/ Moncagatto vs Vervoort/ Williams
ITF Portugal F4
13:00Bernardo Saraiva vs Lorenzo Frigerio
14:30Nuno Deus vs Miguel Semedo
16:00Lucas Miedler vs Javier Pulgar-Garcia
ITF Portugal F4 MD
13:30Gil/ Ho vs Giraldi Requena/ Wojnar
15:00Sergio/ Soares vs Domingues/ Gaspar Murta
16:30Falcao/ Tsuchiya vs Batista/ Portugal
17:30Laurent/ Serrano Sanz vs Frigerio/ Trevisan
18:00Harris/ Prihodko vs Bensoussan/ Boltz
19:00Campos/ Rodrigues vs Cunha Silva/ Monteiro
ITF Spain F9
12:00Maxime Hamou vs Miguel Semmler
12:00Stefano Travaglia vs Bruno Sant'anna
12:00Roberto Ortega-Olmedo vs Hernan Casanova
12:00Pablo Vivero Gonzalez vs Alexander Ward
13:30Ricardo Ojeda Lara vs Bernabe Zapata Miralles
13:30Albert Alcaraz Ivorra vs Pedro Cachin
13:30Carlos Taberner vs Mario Vilella Martinez
ITF Spain F9 MD
15:30Sant'anna/ Travaglia vs Moreno/ Villanueva
15:30Fermosell/ Jorda Sanchis vs Giner/ Ortega-Olmedo
15:30Fernandez Gil/ Gurumeta Abad vs Mardones/ Tashi
17:00Cachin/ Lopez-Perez vs Casanova/ Zeballos
ITF Tunisia F12
12:00Mikhail Sokolovskiy vs Oriol Roca Batalla
12:00Lamine Ouahab vs Shunsuke Wakita
ITF Tunisia F12 MD
13:30Maresca/ Torebko vs Granollers-Pujol/ Martos Gornes
13:30Berbegal Moreno/ Correia vs Benedetti/ De Vincentis
ITF Turkey F12
09:00Santiago F R Taverna vs Koray Kirci
09:00Martins Podzus vs Altug Celikbilek
09:00Wilson Leite vs Dragos Nicolae Madaras
10:30Julien Cagnina vs Keisuke Numajiri
10:30Vlad Andrei Dumitru vs Simon Navarro
ITF Women Campinas
16:00Nathalia Wolf Gasparin vs Victoria Bosio
16:00Mariana Correa vs Sofia Luini
16:00Giovanna Ferreira Caputo vs Martina Capurro Taborda
17:30Fiona Codino vs Eduarda Piai
17:30Ana Luiza Cruz vs Luiza Fullana
17:30Barbara Gatica vs Florencia Rossi
19:00Stephanie Mariel Petit vs Lisa-Marie Maetschke
19:00Zoe Kruger vs Nathaly Kurata
23:00Paula Cristina Goncalves vs Isabela C Bifano
ITF Women Croissy-Beaubourg
10:00Maryna Zanevska vs Marie Bouzkova
10:00Laura Robson vs Isabella Shinikova
11:30Diana Marcinkevica vs Marketa Vondrousova
11:30Aleksandrina Nay'va vs Ekaterina Alexandrova
11:30Richel Hogenkamp vs Virginie Razzano
13:00Vera Lapko vs Kateryna Kozlova
13:00Anna Zaja vs Tamira Paszek
13:00Tayisiya Morderger vs Amandine Hesse
14:30Oceane Dodin vs Magdalena Rybarikova
17:00Antonia Lottner vs Belinda Bencic
ITF Women Croissy-Beaubourg WD
10:00Arcangioli/ Frech vs Sharipova/ Yashina
14:30Rae/ Smith vs Jorovic/ Naydenova
14:30Fomina/ Komardina vs Husaric/ Shinikova
16:00Marc'ica/ Robson vs Kalinskaya/ Kuncikova
ITF Women Hammamet
10:30Maria Patrascu vs Agnes Bukta
10:30Maria Marfutina vs Francesca Bullani
10:30Snehadevi S Reddy vs Pia Konig
10:30Eleni Kordolaimi vs Adna Sofradzija
10:30Andreea Amalia Rosca vs Ivania Martinich
10:30Yvonne Cavalle-Reimers vs Estrella Candela Cabeza
13:30Irene Burillo Escorihuela vs Victoria Ariadna Beccio
ITF Women Hammamet WD
15:00Roemer/ Wallace vs Gavrila/ Rosca
15:00Falk/ Saving vs Ivanova/ Caroline Werner
15:00Martinich/ Tatarus vs Kalkenova/ Patrascu
ITF Women Heraklion
08:30Mira Antonitsch vs Jessica Wacnik
08:30Julia Stamatova vs Michaela Boev
10:00Sarah Beth Grey vs Laura Heinrichs
10:00Ani Vangelova vs Miriam Kolodziejova
10:00Julyette M J Steur vs Karman Kaur Thandi
12:30Carol Zhao vs Angelina Gabueva
ITF Women Heraklion WD
14:00Rohira/ S-L Fernandez vs Koelzer/ Steur
14:00Bubnova/ Marnellou vs Ilowska/ Vangelova
15:30Grey/ Huber vs Santamaria/ Wacnik
ITF Women Istanbul
09:00Daria Kruzhkova vs Petia Arshinkova
09:00Gebriela Mihaylova vs Julia Rosenqvist
09:00Alina Silich vs Valeriya Strakhova
10:30Elena Rybakina vs Valentyna Ivakhnenko
10:30Karen Barritza vs Paulina Bakaite
10:30Britt Geukens vs Katyarina Paulenka
ITF Women Istanbul WD
12:00Jarlskog/ Rosenqvist vs Kruzhkova/ Silich
12:00Takunyaci/ Yoruk vs Erman/ Oz
13:30Boulter/ Christie vs Arshinkova/ Vanlangendonck
13:30Barritza/ Munozova vs Aksu/ Kajevic
13:30Kaya/ Noi vs Kubareva/ Paulenka
ITF Women Quanzhou WD
08:30Inoue/ Kawa vs Lykina/ Namigata
08:30Chen/ Tang vs Xun/ Zhang
08:30Han/ Ye vs Chan/ Lu
08:30Kuwata/ Zhu vs Sun/ Sun
ITF Women Santa Margherita
11:30Olga Saez Larra vs Laura Schaeder
13:00Georgia Brescia vs Veronika Kudermetova
13:00Bianca Andreescu vs Virginia Eliana Tica
13:00Olivia Rogowska vs Camilla Rosatello
13:00Kaja Juvan vs Myrtille Georges
ITF Women Santa Margherita Qual
10:00Martina Di Giuseppe vs Tess Sugnaux
10:00Basak Eraydin vs Sofiya Kovalets
ITF Women Sharm El Sheikh
10:00Jawairiah Noordin vs Sofia Dmitrieva
10:00Anastasia Vdovenco vs Anastasia Chikalkina
11:30Suhana Sofia Mohd Adam Das vs Melanie Klaffner
ITF Women Sharm El Sheikh WD
11:30Stefanini/ Wargnier vs Li/ Meng
13:00Gukasyan/ Kong vs Czarnik/ Wang
14:30Dmitrieva/ Hancharova vs Sunkara/ Ves'ovic
14:30Zekry/ Webley-Smith vs Noordin/ Selvarajoo
WTA Miami
19:00Mirjana Lucic-Baroni vs Karolina Pliskova
WTA Miami WD
19:00Mirza/ Strycova vs King/ Shvedova
20:30Dabrowski/ Yifan Xu vs Arruabarrena/ Liang
22:00Kuznetsova/ Mladenovic vs Hlavackova/ Peng

Kosárlabda

Jégkorong

Alps Hockey League
18:30HDD Jesenice vs HC Asiago
20:30SG Cortina vs Rittner Buam
Czech Extraliga
18:00Pardubice vs Ceske Budejovice
18:00Karlovy Vary vs HC Dukla Jihlava
Danish Metal Ligaen
19:00Gentofte Stars vs Odense Bulldogs
19:00Esbjerg Energy vs Frederikshavn Whitehawks
France Ligue Magnus
20:00GAP vs Rouen
Germany Eishockey Liga
19:30EHC München vs Eisbären Berlin
Germany Eishockey Liga 2
19:30Dresdner Eislöwen vs ESV Kaufbeuren
KHL
18:00AK Bars Kazan vs Metallurg Magnitogorsk
Russia MHL
14:00Sibirskie Snaypery U20 vs Reaktor U20
14:00Kuznetskie Medvedi U20 vs HC Irbis U20
18:00Almaz U20 vs SKA-1946 U20
Russia VHL
14:30HC Kazzinc-Torpedo vs Rubin Tyumen
Slovakia Extraliga
18:00Dukla Trencin vs HC 07 Detva
18:00HK 36 Skalica vs Liptovsky Mikulas
Sweden HockeyAllsvenskan Qualification
19:00Södertälje SK vs IF Troja/Ljungby
19:00Kristianstads IK vs Visby/Roma HK
19:00Huddinge IK vs VIK Västeras HK
Swedish Hockey League
19:00Brynäs IF vs Linköping HC
Swedish Hockey League Qualification
19:15Mora IK vs Leksands IF
Switzerland NLA
20:15Ambri Piotta vs Fribourg-Gottéron
20:15Lugano vs Bern
20:15Davos vs Zug
Switzerland NLB
19:45Rapperswil-Jona Lakers vs SC Langenthal

Kézilabda

Baseball

Röplabda

365 Liga

Bemutató

Ezzel a játékkal megpróbáljuk egy valódi fogadóiroda felületét és működését szimulálni.
Minden résztvevőnek (játékosnak) van egy virtuális számlája, mely havonta feltöltődik 5000 virtuális Forinttal és ebből az összegből tud fogadásokat elhelyezni a játékunkban. Egy lényeges különbség, hogy a számlaegyenleg NEM vihető át egyik hónapról a másikra, hanem mindenki hónap elején feltöltheti számláját egy kattintással. Ennek következtében minden játékos egyenlő esélyekkel kezdi a havi játékot.
Figyelem! A virtuális számla nem töltödik fel automatikusan! A játék elkezdéséhez kattints a számlafeltöltésre!
A virtuális sportfogadás játékunkban egyedi, illetve gyűjtő fogadásokat is tehetsz.

Válassz egy sportágat, majd annak keretén belül egy eseményt/mérkőzést. Egy lehetséges kimenetelre (oddsra) kattintván automatikusan felkerül a tipped a fogadószelvényre. Ezek után kereshetsz más mérkőzéseket is, vagy beküldheted a szelvényt az aktuális formában. Beküldés előtt meg kell adnod a tét nagyságát. Ez minimum 100 virtuális Ft, maximum pedig a virtuális számládon levő összeg. A megtett összeg azonnal levonódik a virtuális számládról, amennyiben a szelvény helyes adatokat tartalmaz.

Fontos! Ez egy JÁTÉK, nem valós fogadás és nem egy valódi fogadóiroda. Minden tét, számlaegyenleg csak VIRTUÁLIS pénzt jelent, és nem valódi pénzt! A játékhoz NEM kell valós pénzt befizetned, csupán virtuálisan egy kattintással feltöltened a számlád. Ezen játék egy valódi fogadóiroda érzését próbálja visszaadni.

Nyeremények

A nyereményeket bónusz formájában kapják a nyertesek a bet365 számlájukra.

  • 1. hely: 35€
  • 2. hely: 20€
  • 3. hely: 15€
  • 4. hely: 10€
  • 5.-8. hely: 5-5€

Ha szeretnél játszani, akkor regisztrálj a bet365-ön és akár egy 15.000 Forintos bónuszban is részesülhetsz.