Tippjatek

Hiba! Jelenleg vendégként böngészed a játékot. Semmi akadálya a körülnézésnek, de a tippeléshez be kell jelentkezned. Ha még nem vagy regisztrálva a fórumon, akkor klikkelj ide.

Tippjáték3

Következő események

Futball

AFC Champions League
10:00Adelaide United - Gamba Osaka
11:00Kawasaki Frontale - Suwon Bluewings
12:00Jeju United - Jiangsu Shuntian
13:00Guangzhou Evergrande - Eastern Sports Club
Anglia - Angol Championship
21:00Bristol City - Fulham
Anglia - Nem Premier Liga Iszthmoszi
20:45Leatherhead - Sudbury
Anglia - Non League/County Cups
20:45Carlton Town - Teversal FC
Azerbaijan - 1. divízió
12:00Energetik Mingechevir - Turan Tovuz
12:00Qaradag Lökbatan - Agsu
Bajnokok Ligája
20:45Sevilla - Leicester City
20:45FC Porto - Juventus
Barátságos Klub Mérkőzések
16:00Nafta Lendava - ©NK Radgona
23:00Charleston Battery - Columbus Crew
Barátságos mérkőzések (ifi) - 19 alatti
14:30Olaszország U19 - Franciaország U19
Barátságos Találkozók
18:30San Marino - Andorra
Belgium - Tweede Klasse Amateurs ACFF
20:30RU Wallonne Ciney - Union La Calamine
Brazília - Brasiliense
20:00Paranoa EC - Real Brasil-PR
Brazília - Carioca
19:30Bonsucesso-RJ - Cabofriense-RJ
20:30Tigres-RJ - Campos AA
Brazília - Carioca U20
14:00Fluminense-RJ U20 - Tigres-RJ U20
14:00Macae-RJ U20 - Boavista-RJ U20
19:00Flamengo-RJ U20 - Campos AA U20
19:00Portuguesa-RJ U20 - Madureira-RJ U20
Brazília - Catarinense
23:30Internacional-SC - Joinville-SC
Brazília - Copa do Brasil
20:00Murici-AL - América FC-MG
23:30Vitória-BA - Bragantino-SP
23:30Criciúma-SC - Altos-PI
23:30Portuguesa-SP - Boavista-RJ
Brazília - Copa do Nordeste
23:30Juazeirense-BA - Sampaio Correa-MA
Brazília - Matogrossense
23:30Mixto-MT - Cacerense-MT
Brazília - Paulista A1
21:00Red Bull Brasil-SP - Novorizontino-SP
21:00Sao Bernardo-SP - Mirassol-SP
23:30Ferroviária-SP - Santo André-SP
23:30Linense-SP - Ponte Preta-SP
23:30Botafogo-SP - Audax-SP
Brazília - Primeira Liga
23:30Ceará-CE - Flamengo-RJ
Brazília - Sergipano
19:30Botafogo-SE - Itabaiana-SE
Colombia - Liga Postobon
21:15Atlético Huila - Atlético Bucaramanga
Cyprus - Cyprus Cup
16:00Olympiakos Nicosia - Doxa Katokopias
16:00Apollon Limassol - Omonia Nicosia
18:00AEK Larnaca - Anorthosis Famagusta
Dél-afrikai Köztársaság - Premier Liga
18:30Bidvest Wits - Baroka FC
18:30Supersport United - Maritzburg United
El Salvador - Primera divízió
22:30CD Dragon - Santa Tecla FC
Észak Írország - U20-as Development League
20:45Glentoran FC U20 - Cliftonville FC, U20
20:45Coleraine FC U20 - Ballymena United FC, U20
20:45Crusaders FC, U20 - Dungannon Swifts FC U20
Európa Liga
18:00Saint-Étienne - Manchester United
18:00Schalke 04 - PAOK Thessaloniki
18:00Fenerbahçe - FC Krasnodar
Ghana - Premier League
16:00ACCRA Great Olympics - Elmina Sharks
Görögország - B Ethniki
14:00Panserraikos - Kalloni Lesbos
14:00Sparti FC - Aris Thessaloniki
14:00Aiginiakos - OFI Crete
Ifjúsági Klubbajnokságok - UEFA Youth League
12:00CSKA Moscow U19 - Rosenborg U19
16:00Monaco U19 - Real Madrid U19
Klub Versenyek - AFC Kupa
11:30Yadanarbon - Home United FC
Klub Versenyek - CONCACAF Champions League
03:00Deportivo Saprissa - CF Pachuca
Lettország - Téli Kupa
13:00Tallinna FC Infonet - Metta/LU Riga
Mexikó - Copa Mexico
04:00Dorados de Sinaloa - CF Monterrey
04:00Correcaminos UAT - Club Tijuana
Montenegró - Első liga
13:00FK Zeta Golubovci - Budućnost Podgorica
Morocco - GNFE-1
18:00FUS Rabat - Chabab Rif Hoceima
20:00Ittihad de Tanger - KAC Kenitra
Németország - Női 2. Bundesliga
14:301. FC Union Berlin (W) - 1. FFC Turbine Potsdam II (W)
Németország - Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
19:30TSV Schott Mainz - SV Gonsenheim
19:30TuS Mechtersheim - Hertha Wiesbach
Nemzetközi ifjúsági versenyek - CONCACAF Bajnokság U20
23:30El Salvador U20 - Bermuda U20
Olaszország - Lega Pro B
14:30Teramo - Pordenone
Peru - Primera Division
17:00Unión Comercio - Academia Cantolao
19:15Sporting Cristal - Inti Gas Deportes
21:30Comerciantes Unidos - Lima Alianza
21:30UTC Cajamarca - Deportivo Municipal
Portugália - Liga Orangina
16:00Sporting Covilha - Portimonense
Skócia - FA Cup
20:45Hibernian - Hearts
Spanyolország - Copa Federación
17:00Badalona - Fuenlabrada
19:00Real Unión - Atlético Saguntino
Spanyolország - Primera División
18:46Valencia - Real Madrid
Spanyolország - Tercera División
19:30CD Binissalem - Club Santa Catalina Atletico

Jégkorong

Finnország - Mestis
17:30Kokkolan Hermes - Roki
17:30Hokki - SaPKo
17:30LeKi - TuTo
17:30JYP-Akatemia - IPK
17:30Espoo United - K-Vantaa
17:30Peliitat - Jokipojat
Kanada - WHL
03:00Medicine Hat Tigers - Moose Jaw Warriors
04:00Prince George Cougars - Red Deer Rebels
04:00Kamloops Blazers - Edmonton Oil Kings
19:00Calgary Hitmen - Brandon Wheat Kings
KHL
14:00Avangard Omsk - HC Vladivostok
15:00Traktor Chelyabinsk - Barys Astana
15:00Metallurg Magnitogorsk - HC Kunlun Red Star
17:00Ak Bars Kazan - Salavat Ulaev Ufa
Németország - DEL Bundesliga
19:30EHC München - Augsburger Panther
19:30Adler Mannheim - Schwenninger Wild Wings
NHL
03:00Colorado Avalanche - Los Angeles Kings
Svédország - Allettan Södra
19:00Nybro Vikings IF - Vimmerby HC
19:00Kristianstads IK - IF Troja/Ljungby
19:00Mariestad BoIS - Borlänge HF
19:00Kallinge/Ronneby IF - Lindlövens IF
Svédország - Elitserien
19:00Leksands IF - Skelleftea AIK
19:00HV 71 - Frölunda Indians
Svédország - Hockeyallsvenskan
19:00Timra IK - IF Björklöven
19:00BIK Karlskoga - HC Vita Hästen
19:00Västerviks IK - MODO Hockey
19:00IK Pantern - IK Oskarshamn
19:00Almtuna IS - Södertälje SK

Tenisz

ATP - Delray Beach
16:00Garcia-Lopez, Guillermo - Sock, J
16:00Yen-Hsun Lu - Edmund, Kyle
ATP - Marseille
12:05Medvedev, Daniil - Paire, B
14:00Simon, Gilles - Benneteau, Julien
15:05Youzhny, Mikhail - Gasquet, Richard 
19:05Jaziri, M - Kyrgios, Nick
20:20Pouille, Lucas - Bedene, A
ATP - Rio de Janiero
14:00Ruud, Casper - Carballes Baena, Roberto
ATP Doubles - Delray Beach
16:00Bryan, B/Bryan, M - Donaldson, J/Querrey, S
16:00Albot, R/Dzumhur, D - Baker, B/Mektic, N
ATP Doubles - Marseille
12:05Koolhof, W/Middelkoop, M - Brunstrom, J/Siljestrom, A
ATP Doubles - Rio de Janiero
14:00Bellucci, T/Monteiro, T - Cabal, J S/Farah, R
14:00J. Murray/B. Soares - Daniell, M/Demoliner, M
14:00Robredo, T/SA, A - Molteni, A /Schwartzman, D
Challenger - Bergamo
10:05Jahn, Jeremy - Basic, M
11:05Masur, Daniel - Halys, Quentin
11:05Ignatik, U - Krajinovic, F
15:05Boutillier, Remi - Bega, A
17:35Krstin, Pedja - Lacko, Lukas
19:35Marterer, Maximilian - Janowicz, Jerzy
Challenger - Kyoto
03:35Rola, Blaz - Kavcic, B
03:35Sugita, Y - Saville, Luke
03:35Whittington, A - Ti Chen
05:05Ito, Tatsuma - Karlovskiy, E
06:05Bemelmans, R - Watanuki, Yosuke
Challenger - Morelos
17:00Gomez, Emilio - Sarmiento, Raymond
WTA - Budapest
11:05Shinikova, I - Wickmayer, Y
11:05Allertova, D - Khromacheva, I
12:05Goerges, J - Vekic, D
12:05Stefkova, Barbora - Falconi, I
13:05Su-Wei Hsieh - Safarova, Lucie
13:05Witthoeft, C - Cirstea, Sorana
14:35Parmentier, Pauline - Sasnovich, A
14:35Beck, Annika - Stollar, Fanny
17:05Galfi, Dalma - Dodin, Oceane
18:05Babos, Tímea - Soylu, Ipek
WTA - Dubai
08:05Makarova, Ekaterina - Davis, L
09:05Konjuh, Ana - Vesnina, Elena
09:05Qiang Wang - Mladenovic, K
10:05Shuai Peng - Sevastova, A
11:00McHale, C - Svitolina, E
12:15Kerber, A - Puig, M
16:05Bellis, Catherine - Radwanska, Agnieszka
17:05Bondarenko, Kateryna - Wozniacki, Caroline
WTA Doubles - Dubai
10:05Begu, I/Kasatkina, D - Chan, H-C/Shvedova, Y
11:05Garcia, C/Mladenovic, K - Golubic, V/Pliskova, K
11:05Spears, A/Srebotnik, K - Olaru, R/Savchuk, O
12:05Minella, M/Sevastova, A - Hlavackova, A/Shuai Peng
12:35Bertens, K/Larsson, J - Mirza, S/Strycova, B
WTA Páros - Budapest
15:05Rae, J/Smith, A - Krunic, A/Stojanovic, N
17:05Blinkova, A/Udvardy, P - Su-Wei Hsieh/Kalashnikova, O

Kosárlabda

Euroleague Women
15:00UMMC Ekaterinburg (n) - CCC Polkowice (n)
15:30Nadezhda Orenburg (n) - Perfumerias Avenida Salamanca (n)
15:30Fenerbahçe Ülker (n) - Mersin Büyükşehir (W)
15:30Hatay BB (W) - Bourges Basket (n)
18:00Uni Seat Györ (nők) - Dynamo Kursk (n)
20:00Wisla Krakkó (n) - Basket Lattes Montpellier (n)
20:00Famila Schio (n) - USK Praha (n)
20:00Villeneuve d'Ascq (n) - UE Sopron (n)
Európa-kupa
17:00Gaziantep Basketbol - Ironi Nahariya
17:00Demir Inşaat Büyükçekmece - Enisey Krasnoyarsk
17:30Joensuun Kataja - Telekom Baskets Bonn
18:30Uşak Sportif - CSM Oradea
18:30Cibona Zagreb - Stelmet Zielona Góra
20:00Elan Chalon - Körmend
20:00EB Pau-Lacq-Orthez - BC Oostende
20:30Nanterre - Spirou Basket
FIBA Champions League
18:30Partizan Belgrád - PAOK Thessaloniki BC
20:00Neckar Riesen Ludwigsburg - Maccabi Rishon Le Zion
20:30Strasbourg - Aris
20:30Umana Reyer Venezia - BK Ventspils
Lengyelország - Tauron Basket Liga
18:00MOSiR Krosno - Polfarmex Kutno
18:30PGE Turów Zgorzelec - Trefl Sopot
NCAA
03:00Iowa Hawkeyes - Indiana Hoosiers
03:00Tulane Green Wave - East Carolina Pirates
03:00Mississippi State Bulldogs - Ole Miss Rebels
03:00Bowling Green Falcons - Akron Zips
03:00Missouri Tigers - Kentucky Wildcats
04:00New Mexico Lobos - Colorado State Rams

Kézilabda

Bajnokok Ligája
18:30Rhein-Neckar Löwen - Brest HC Meshkov
Czech Republic - Extraliga
20:15Jičín - Dukla Praha
Dánia - 1. Division Men
19:30Nordsjaelland Handbold - H?J
Dánia - Guldbageren Ligaen
18:30FC Midtjylland (n) - Team Esbjerg (n)
18:30Randers HK (n) - Skanderborg (nők)
Dánia - Jack & Jones Ligaen
20:30Mors-Thy Handbold - Bjerringbro-Silkeborg
Franciaország - Coupe de France
20:45Paris HB - Montpellier HB
Lengyelország - Superliga Men
18:30KS Azoty-Puławy - Wisła Płock
18:30KS Gwardia Opole - KS Vive Targi Kielce
Németország - Bundesliga
19:00Flensburg-Handewitt SG - TSV Burgdorf-Hannover
20:15THW Kiel - Melsungen MT
Norvégia - 1st Division
18:00Follo - Viking Stavanger HK
Norvégia - Eliteserien Női
18:00Sola HK (n) - Stabaek (W)
18:30Vipers Kristiansand (n) - Storhamar Handball (N)
18:30Larvik (n) - Raelingen (n)
18:30Byasen (n) - Oppsal (n)
20:00Glassverket (n) - Tertnes (n)
Norvégia - Postenligaen
18:00Bod? - Drammen
18:00Baekkelaget - Halden Topphandbal
18:30Elverum - St.Hallvard
20:00Kolstad - Haslum HK
SEHA Liga
18:00Celje Pivovarna Lasko - Tatran Presov
Spanyolország - Liga Asobal
20:30GlobalCaja C. Encantada - FC Barcelona Intersport
Svédország - Elitserien
19:00IK Sävehof - IFK Kristianstad
19:15Alingsas HK - Redbergslids IK

Bemutató

Tippjáték logoEgyszerű, pörgős játék, gyors nyereményszerzési lehetőséggel. Ingyenes tippjátékunkban bárki részt vehet, amennyiben regisztrálva van fórumunkon (Regisztrálj Most).

Tippjátékunk keretén belül számos tippversenyben szerepelhetsz, s minden egyes versenynek külön nyereményalapja van.

A játék szabályzatának elolvasása után, már el is kezdheted a játékot. Számos sporteseményre tippelhetsz, különböző sportágak keretén belül.

A beküldött tippeket napi rendszerességgel dolgozzuk fel, s az eredmények függvényében alakulnak ki a toplisták. 

Kérdéseid, észrevételeid, javaslataid felteheted a Tippjáték Infó fórumtémában.