Bunting szépen befürdetett kb mindenkit az előző körben, amikor totál a semmiből kapott elő egy 102-es átlagot Chizzy ellen... s noha idén még csak leg-et sem (!!!) nyert ellene, most kiejtette egy négy szettig tartó meccsen... ráadásul úgy, hogy Chizzy is 100 felett átlagolt... Azt hiszem, ezt senki nem látta jönni... Mindennek ellenére azért mi láttuk Bunting nyitó meccsét is, és a szezonját is követtük... az ehhez hasonló teljesítmény nála olyan volt, mint a fehér holló... elvétve (se) találunk...

Ezzel szemben Humphries szép lassan építi magát... egészen jó formában van, a Players Championship Finals és a Grand Slam küzdelmeiben is egészen az elődöntőig menetelt remek játékkal... Nála nem úgy kell a 100+-os átlagról beszélni, mint Bunting esetében, hiszen ő nem egy, nem két meccsén abszolválta ezt... azokon pedig, ahol nem, ott is stabil 93-95 körüli átlagokat hozott... És itt pedig Bunting személyében egy abszolút verhető ellenfél jön szemben, hogy közelebb léphessen egy újabb bravúrhoz... Ha itt továbbmegy, akkor pedig Michael Smith jön majd szemben, hogy eldöntsék, ki nyeri ezt a negyedet. Nálam ott azért Smith lesz a favorit, de ez egyelőre más téma. Ennél a meccsnél maradva pedig én Humphries győzelmet várok, leginkább azért, mert el nem tudom képzelni, hogy Bunting az előzőhöz akár megközelítően is jól játsszon... Személy szerint az idei Bunting "visszatérését" várom, aki egy jó 84-85 körül dob majd... ez pedig kevés lesz Humphries ellen... 1.42-ért adja jelenleg az Unibet Humphries győzelmét.

Humphries, Luke - Bunting, Stephen: Mérkőzés odszok - Mérkőzés tipp