365 Liga

Hiba! Jelenleg vendégként böngészed a játékot. Semmi akadálya a körülnézésnek, de a szelvények beküldéséhez be kell jelentkezned. Ha még nem vagy regisztrálva a fórumon, akkor klikkelj ide.

Következő események

Futball

AFC Champions League
10:00Adelaide United v Gamba Osaka
11:00Kawasaki Frontale v Suwon Bluewings
12:00Jeju United v Jiangsu Suning FC
13:00Guangzhou Evergrande v Eastern Salon
AFC Cup
11:30Yadanarbon FC v Home United FC
Australia Friendlies
08:00Marconi Stallions U20 v Blacktown City U20
09:45Marconi Stallions v Blacktown City
Azerbaijan Division 1
12:00Qaradag Lokbatan v FC Agsu
12:00Energetik Mingechevir v PFK Turan Tovuz
Bangalore A Division - 80 mins play
09:00SAI Bangalore FC v BUFC
Bangalore Super Division
10:45AGORC v ASC
Bolivia Clausura
23:15San Jose v Real Potosi
Brazil - U20 League
14:00Macae Esporte RJ U20 v Boavista RJ U20
14:00Fluminense RJ U20 v Tigres do Brasil U20
15:00Vasco Da Gama U20 v Cabofriense U20
19:00Volta Redonda U20 v Nova Iguacu U20
19:00Resende RJ U20 v Bangu RJ U20
19:00Flamengo U20 v Carapebus/Campos U20
19:00Portuguesa RJ U20 v Madureira RJ U20
Brazil Copa Nordeste
23:30Juazeirense v Sampaio Correa
Brazil Primeira Liga
23:30Ceara v Flamengo
Campeonato Brasiliense
20:00Paranoa EC v Real FC
Campeonato Carioca
19:30Bonsucesso FC v Cabofriense
20:30Tigres do Brasil v Campos
Campeonato Catarinense
23:30EC Internacional SC v Joinville
Campeonato Matogrossense
23:30Mixto v Cacerense
Campeonato Paulista
21:00RB Brasil v Novorizontino
21:00Sao Bernardo SP v Mirassol
23:30Botafogo SP v Audax SP
23:30Ferroviaria SP v Santo Andre SP
23:30Linense v Ponte Preta
Campeonato Potiguar
23:15Globo FC v ABC
Campeonato Sergipano
19:30Botafogo ASF v Itabaiana
Colombia Primera A
21:15Atletico Huila v Atletico Bucaramanga
CONCACAF Champions League
03:00Deportivo Saprissa v Pachuca
CONCACAF U20 Championship
23:30El Salvador U20 v Bermuda U20
Copa do Brasil
20:00Murici v America MG
23:30Criciuma v AE Altos
23:30EC Vitoria v Bragantino
23:30Portuguesa Desportos v Boavista RJ
Cyprus Cup
16:00Olympiakos Nicosia v Doxa Katokopias
16:00Apollon Limassol v Omonia Nicosia
18:00AEK Larnaca v Anorthosis Famagusta
El Salvador Clausura
22:30CD Dragon v Santa Tecla
El Salvador Reserves League
21:30AD Isidro Metapan Reserves v CD Pasaquina Reserves
England County Cup
20:45Carlton Town v Teversal
Europe Friendlies
12:00Isloch v Slavia Mozyr
13:00FC Tallinna Infonet v Metta/LU
14:00Karadjordje Topola v FK Radnicki 1923
15:00NK Sesvete v NK Vinograder
15:30CSKA Moscow v FC Ufa
15:45FK Gomel v FK Lokomotiv Gomel
16:00NK Kustosija v NK Samobor
16:00Lokomotiv Moscow v Stromsgodset
16:00Nafta Lendava v Snk Radgona
17:00Spisska Nova Ves v FC Lokomotiva Kosice
17:00Gwarek Ornontowice v Rozwoj Katowice
17:00Dolni Benesov v Hlucin
17:00Odd BK v Notodden
17:30HFK Olomouc v FK Kozlovice
18:00Varnsdorf v Stechovice
18:00FC Fredericia v Brabrand IF
18:00SV Sankt Margarethen v SV Parndorf
18:00Molde v Hodd
18:30USK Anif v SK Bischofshofen
18:30FC Karabakh Wien v SV Stripfing/Weiden
19:00Brommapojkarna v Sollentuna FK
19:30VfB Speldorf v VfB Homberg
20:00Admira Dornbirn v SV Gaissau
Germany Bundesliga II Women
14:30Union Berlin Women v FFC Turbine Potsdam II Women
Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
19:30TuS Mechtersheim v Hertha Wiesbach
19:30TSV Schott Mainz v SV Gonsenheim
Ghana Premier League
16:00Great Olympics v Elmina Sharks
16:00WA All Stars v WAFA
16:00Tema Youth v Ashanti Gold
16:00Medeama SC v Inter Allies
16:00Ebusua Dwarfs v Hearts of Oak
16:00Berekum Chelsea v Liberty Professionals
16:00Asante Kotoko v Bechem FC
16:00Aduana Stars v Bolga All Stars
Greece Football League
14:00AE Sparti v Aris Salonika
14:00Panserraikos v AEL Kallonis
14:00Kallithea v Chania FC
14:00Aiginiakos FC v OFI Crete
14:00Agrotikos Asteras v Panelefsiniakos
Hong Kong Reserve Division
11:30South China AA Reserves v Wofoo Tai Po Reserves
11:30Kitchee Reserves v HK Rangers FC Reserves
13:30Southern District Reserves v HK Pegasus Reserves
13:30BC Glory Sky Reserves v Yuen Long Reserves
International Match
18:30San Marino v Andorra
Italy Campionata Primavera
15:00Ascoli U19 v Bari U19
Italy Lega Pro Cup
20:30Padova v Venezia
Italy Lega Pro Group B
14:30Teramo v Pordenone
Ivory Coast Premier Division
19:00AFAD Djekanou v SC Gagnoa
Jamaica Premier League
21:00UWI FC v Jamalco FC
21:00Harbour View FC v Boys Town
21:00Waterhouse v Arnett Gardens
21:00Portmore United v Maverley Hughenden
21:00Montego Bay Utd v Tivoli Gardens
Mali Premiere Division
17:00Stade Malien de Bamako v Mamahira AC De Kati
Mexico Cup
04:00Dorados v Monterrey
04:00Correcaminos v Tijuana
Montenegro Prva Liga
13:00FK Zeta Golubovci v Buducnost Podgorica
Morocco GNF 1
18:00FUS Rabat v Chabab Rif Hoceima
21:00Ittihad Tanger v KAC Kenitra
Nigeria Premier League
16:00Katsina Utd v Ifeanyi Ubah United
16:00Enugu Rangers v Lobi Stars FC
16:00Wikki Tourists v Shooting Stars
16:00Rivers United v Kano Pillars
Northern Ireland Reserve League
20:45Glentoran Reserves v Cliftonville Reserves
20:45Crusaders Reserves v Dungannon Swifts Reserves
20:45Coleraine Reserves v Ballymena Utd Reserves
21:00Linfield Reserves v Ballinamallard Utd Reserves
Npower Championship
21:00Bristol City v Fulham
Peru Primera Division
17:00Unión Comercio v Academia Deportiva Cantolao
19:15Sporting Cristal v Ayacucho FC
21:30Comerciantes Unidos v Alianza Lima
21:30UTC Cajamarca v Deportivo Municipal
Portugal Segunda Liga
16:00Sporting Covilha v Portimonense
Ryman Div One South
20:45Lewes v Dorking Wanderers
20:45Cray Wanderers v Tooting & Mitcham
Ryman Premier Division
20:45Leatherhead v AFC Sudbury
Scotland - FA Cup
20:45Hibernian v Hearts
South Africa Premier
18:30Supersport United v Maritzburg United
18:30Bidvest Wits v Baroka FC
Spain Copa Federacion
17:00Badalona v Fuenlabrada
19:00Real Unión Irún v Atletico Saguntino
Spain Primera Liga
18:45Valencia v Real Madrid
Spain Tercera Group 11
19:30Binissalem v Santa Catalina Atletico
Thailand U19 League
10:00Ratchaburi FC U19 v Chonburi U19
Turkey U19 League
10:00Boluspor U19 v Konyaspor U19
Turkey U21 Super Lig
11:30Besiktas U21 v Gaziantepspor U21
U19 International
14:30Italy U19 v France U19
UAE U19 League
14:30Al Shaab Sharjah U19 v Al Hamriyah U19
14:30Al Jazira SC U19 v Al Ittihad Kalba U19
14:30Ajman SCC U19 v Sharjah SCC U19
UEFA Champions League
20:45FC Porto v Juventus
20:45Sevilla v Leicester
UEFA Europa League
18:00St Etienne v Man Utd
18:00Fenerbahce v Krasnodar
18:00Schalke v PAOK Salonika
UEFA Youth League
12:00CSKA Moscow U19 v Rosenborg U19
16:00Monaco U19 v Real Madrid U19
18:00Barcelona U19 v Borussia Dortmund U19
Womens Friendly
11:00Spartak Chernigov Women v Yatran Basis Women
12:30Zlagoda Dnipro Women v Zhilstroy Kharkov 2 Women
World Club Friendlies
23:00Charleston Battery v Columbus Crew

Tenisz

ATP Delray Beach
17:00Yen-Hsun Lu vs Kyle Edmund
ATP Delray Beach MD
13:00Albot/ Dzumhur vs Baker/ Mektic
13:00Bryan/ Bryan vs Donaldson/ Querrey
ATP Marseille
12:00Daniil Medvedev vs Benoit Paire
14:00Gilles Simon vs Julien Benneteau
19:00Malek Jaziri vs Nick Kyrgios
20:30Lucas Pouille vs Aljaz Bedene
ATP Marseille MD
12:00Koolhof/ Middelkoop vs Brunstrom/ Siljestrom
13:30Jebavy/ Vesely vs Chardy/ Eysseric
ATP Rio De Janeiro
19:00Nicolas Kicker vs Arthur De Greef
19:00Casper Ruud vs Roberto Carballes Baena
ATP Rio De Janeiro MD
20:30Neis/ Souza vs Kubot/ Melo
20:30Murray/ Soares vs Daniell/ Demoliner
20:30C. Busta/ Cuevas vs Gonzalez/ Marrero
20:30Robredo/ Sa vs Molteni/ Schwartzman
20:30Bellucci/ Monteiro vs Cabal/ Farah
Challenger Bergamo
08:00Jeremy Jahn vs Mirza Basic
08:00Pedja Krstin vs Lukas Lacko
08:00Maximilian Marterer vs Jerzy Janowicz
Challenger Kyoto
04:00Yuichi Sugita vs Luke Saville
04:00Andrew Whittington vs Ti Chen
04:00Blaz Rola vs Blaz Kavcic
07:00Ruben Bemelmans vs Yosuke Watanuki
Challenger Kyoto MD
06:30Mclachlan/ Velotti vs Peng/ Wu
08:00Chen/ Matsui vs Kavcic/ Skugor
Challenger Morelos
16:00Nicolas Jarry vs Gonzalo Escobar
16:00Emilio Gomez vs Raymond Sarmiento
Challenger Morelos MD
17:30Gomez/ R Fierros vs H-Fernandez/ Struvay
17:30Escobar/ Gomez vs Novikov/ Schnur
ITF China F2
03:00Ruixuan Wang vs Marco Bortolotti
03:00Nino Serdarusic vs Zhizhen Zhang
04:00Matias Zukas vs Ilya Vasilyev
04:30Yibing Wu vs Jose Statham
06:00Kuan-Yi Lee vs Yan Bai
ITF China F2 MD
08:00Agamenone/ Zukas vs Fancutt/ Walkin
08:00Wang/ Wang vs Huang/ Okamura
ITF Egypt F6
09:00Tomas Liska vs Jules Okala
10:30Sem Verbeek vs Patrik Nema
10:30Frederico F Silva vs Cesar Testoni
12:00Niels Desein vs Issam H Taweel
12:00Alexei Popyrin vs Dominik Nazaruk
12:00Lukas Klein vs Kartik Sharma
13:30Nicola Kuhn vs Giorgio Ricca
13:30Pietro Miki vs Marek Gengel
ITF India F2
04:30Kunal Anand vs Karunuday Singh
05:00Vijayant Malik vs Anirudh Chandrasekar
05:30Dhruv Sunish vs Niki Kaliyanda Poonacha
06:00Alexis Canter vs Haadin Bava
07:00Siddharth Vishwakarma vs Sasi Kumar Mukund
07:00Ranjeet Virali-Murugesan vs Mohit Mayur Jayaprakash
07:00N.Sriram Balaji vs Dalwinder Singh
ITF India F2 MD
10:30Balaji/ Vardhan vs Mohammed/ Shanmugam
10:30Hung/ Singh vs Goveas/ Sunish
ITF Indonesia F3
04:00Kittiphong Wachiramanowong vs Evan King
04:00Arthur Weber vs Christopher Rungkat
04:00Valentin Nourrissat vs Dominik Kellovsky
04:00Aljaz Radinski vs Justin Barki
04:00Nathan Pasha vs Rio Noguchi
05:30Sho Katayama vs Robin Thour
05:30Carlo Donato vs Aaron Addison
05:30David Agung Susanto vs Antoine Escoffier
05:30Chan-Yeong Oh vs Mohd Assri Merzuki
07:00Sebastian Fanselow vs Jorge Montero
07:00Yutaro Matsuzaki vs Yuto Sakai
ITF Indonesia F3 MD
07:00M Rifqi/ Rahman vs Barki/ Rungkat
07:00A Dhaifullah/ Hidayat vs Sasongko/ Trijati
ITF Spain F6
10:00Roberto Ortega-Olmedo vs Antoine Bellier
10:00David Jorda Sanchis vs Oriol Roca Batalla
11:30Pedro Cachin vs Alen Avidzba
12:00Quim Sorni Chavarria vs Andres Artunedo Martinavarr
ITF Spain F6 MD
14:30Lopez/ Munar vs Jorda Sanchis/ Roglan
ITF Turkey F7
09:00Christoph Negritu vs Marsel Ilhan
10:30Benjamin Lock vs Gibril Diarra
ITF Turkey F7 MD
09:00Sabanov/ Sabanov vs Iznaur Akhmaev/ Biljesko
ITF USA F8
16:00Fred Simonsson vs Gianni Ross
16:00Nebojsa Peric vs Andrea Collarini
16:00Rhyne Williams vs Kaichi Uchida
16:00Jose Olivares vs Raleigh Smith
16:00Mico Santiago vs Liam Caruana
16:00Patrick Kypson vs Hunter Callahan
16:00Naoki Nakagawa vs Nick Chappell
16:00Ricardo Rodriguez vs Tommy Paul
ITF Women Antalya
09:00Mira Antonitsch vs Victoria Kan
09:00Ayla Aksu vs Ilona G Ghioroaie
ITF Women Antalya WD
11:30Antonitsch/ Potocnik vs Eraydin/ Kennel
ITF Women Hammamet
09:30Anna Maria Procacci vs Giorgia Marchetti
09:30Veronica Napolitano vs Ida Jarlskog
09:30Guadalupe Perez Rojas vs Sandra Samir
09:30Eleni Kordolaimi vs Martina Di Giuseppe
11:00Andreea Prisacariu vs Kaja Juvan
11:00Georgina Garcia-Perez vs Lucrezia Stefanini
13:00Chieh-Yu Hsu vs Francesca Jones
13:00Gaia Sanesi vs Julia Grabher
13:00Kamila Kerimbayeva vs Corinna Dentoni
13:00Lisa Matviyenko vs Nastassja Burnett
ITF Women Moscow
09:00Polina Leykina vs Bibiane Schoofs
10:30Valeriya Strakhova vs Deniz Khazaniuk
ITF Women Nanjing
03:00Qiu Yu Ye vs Shanshan Guo
03:00Xin Yu Wang vs Ying Zhang
03:00Xinyu Jiang vs Hanyu Guo
ITF Women Nanjing WD
06:00Lu/ Zhao vs Li/ Zhang
06:00Ferrando/ Okuno vs Chen/ Ye
06:00Guo/ Tang vs Cao/ Xun
ITF Women Palmanova
09:30Irene Burillo Escorihuela vs Kajsa Rinaldo Persson
09:30Martina Colmegna vs Yuki Kristina Chiang
09:30Katharina Hobgarski vs Snehadevi S Reddy
09:30Lidia Moreno Arias vs Katharina Gerlach
11:00Ines Murta vs Elyne Boeykens
11:00Daniella Medvedeva vs Josephine Boualem
11:00Karman Kaur Thandi vs Sofiya Kovalets
11:30Lauren Embree vs Emilie Francati
ITF Women Palmanova WD
12:30Cavalle-Reimers/ Saez Larra vs Ka/ Caroline Werner
12:30Frech/ Stuchla vs Brune Olsen/ Bucsa
14:00Roemer/ Wallace vs Gerlach/ Hobgarski
14:00B Escorihuela/ Sharifova vs Negreanu/ Zimmerman
ITF Women Perth
03:00Abigail Tere-Apisah vs Tammi Patterson
03:00Viktoria Kuzmova vs Haruka Kaji
03:00Masa Jovanovic vs Akiko Omae
04:30Kristie Ahn vs Storm Sanders
04:30Jaimee Fourlis vs Tessah Andrianjafitrimo
04:30Irina Maria Bara vs Katarina Zavatska
06:00Alize Lim vs Zoe Hives
06:00Sherazad Reix vs Marketa Vondrousova
ITF Women Perth WD
03:00Gao/ Lee vs Wong'chai/ Wongteanchai
04:30Hsu/ Lu vs Lorbergs/ Mendez
06:00Namigata/ Sawayanagi vs Gumulya/ Rompies
06:00Lee/ Omae vs Patterson/ Rogowska
ITF Women Sharm El Sheikh
09:00Valeriya Zeleva vs Britt Geukens
09:00Valeria Prosperi vs Magali Kempen
10:30Ana Vrljic vs Miriam B Bulgaru
10:30Martina Pradova vs Cindy Castille
12:00Ioana Diana Pietroiu vs Yuliya Hatouka
12:00Emily Webley-Smith vs Elena Bogdan
12:00Julia Terziyska vs Jelena Stojanovic
13:30Sandra Ortevall vs Brenda Njuki
13:30Akiho Kakuya vs Fiona Codino
WTA Budapest
11:00Isabella Shinikova vs Yanina Wickmayer
11:00Denisa Allertova vs Irina Khromacheva
12:30Barbora Stefkova vs Irina Falconi
14:00Su-Wei Hsieh vs Lucie Safarova
14:00Carina Witthoeft vs Sorana Cirstea
17:00Dalma Galfi vs Oceane Dodin
18:30Timea Babos vs Ipek Soylu
WTA Budapest WD
17:00Rae/ Smith vs Krunic/ Stojanovic
18:30Khromacheva/ Zanevska vs Irigoyen/ Knoll
20:00Blinkova/ Udvardy vs Hsieh/ Kalashnikova
WTA Dubai
08:00Ekaterina Makarova vs Lauren Davis
09:00Ana Konjuh vs Elena Vesnina
09:30Qiang Wang vs Kristina Mladenovic
11:00Christina McHale vs Elina Svitolina
12:30Angelique Kerber vs Monica Puig
16:00Catherine Bellis vs Agnieszka Radwanska
17:30Kateryna Bondarenko vs Caroline Wozniacki
WTA Dubai WD
11:30Garcia/ Mladenovic vs Golubic/ Pliskova
13:00Minella/ Sevastova vs Hlavackova/ Peng
13:30Bertens/ Larsson vs Mirza/ Strycova

Kosárlabda

ABL ASEAN
13:00Hong Kong Eastern vs Kaohsiung Truth
Adriatic League
17:00Mornar vs Mega Leks
19:00Union Olimpija vs Buducnost
21:00Igokea vs Krka
Baltic League
17:00Pieno Zvaigzdes vs Ogre
17:00Nevezis vs Jekabpils
17:30Kalev/Cramo vs TTU KK
18:30Barons Kvartals vs Jurmala/Fenikss
Basketball Champions League
18:30Partizan vs PAOK
20:00Ludwigsburg vs Maccabi Rishon Lezion
20:30Venezia vs Ventspils
20:30Strasbourg vs Aris
El Salvador Liga Women
03:30Giants Women vs Lincol Women
Euroleague Women
15:00UMMC Ekaterinburg Women vs CCC Polkowice Women
15:30Fenerbahce Women vs Mersin Women
15:30Nadezhda Women vs Perfumerias Avenida Women
15:30Hatay Women vs Bourges Basket Women
18:00Uni Gyor Women vs Dynamo Kursk Women
20:00Wisla Can-Pack Women vs Basket Lattes Montpellier Women
20:00Villeneuve d'Ascq Women vs Uniqa Euroleasing Sopron Women
20:00Famila Schio Women vs ZVVZ Prague Women
FIBA Europe Cup
17:00Gaziantep BB vs Ironi Nahariya
17:00Buyukcekmece vs Enisey Krasnoyarsk
17:30Kataja Basket vs Telekom Bonn
18:30Usak vs Oradea
18:30Cibona vs Zielona Gora
20:00Chalon vs Kormend
20:00Pau Lacq Orthez vs Telenet Oostende
20:30Nanterre vs Spirou Charleroi
Finland Korisliigan
17:30Lapuan Korikobrat vs Tampereen Pyrinto
17:30Korihait vs Kauhajoen Karhu
17:30Helsinki Seagulls vs KTP Basket Kotka
17:30BC Nokia vs Salon Vilpas
Italy Serie A2
21:00Chieti vs Virtus Bologna
Japan B League 1
10:30Nagoya Diamond Dolphins vs Ryukyu Golden Kings
11:00Levanga Hokkaido vs Sendai 89ers
11:00Kyoto Hannaryz vs Mikawa Seahorses
11:00Chiba Jets vs Akita Northern Happinets
11:00Yokohama B-Corsairs vs San En Neo Phoenix
11:00Shibuya Sun Rockers vs Niigata Albirex
11:00Osaka Evessa vs Shiga Lake Stars
11:05Toyama Grouses vs Kawasaki Brave Thunders
11:15Tokyo Alvark vs Tochigi Brex
Korea KBL
11:00Incheon Elephants vs Changwon Sakers
11:00Dongbu Promy vs Mobis Phoebus
Korean WKBL
11:00Samsung BlueMinx Women vs KB Stars Women
NCAAB
03:00Mississippi @ Mississippi St
03:00Kentucky @ Missouri
03:00Indiana @ Iowa
03:00East Carolina @ Tulane
03:00Akron @ Bowling Green
04:00Colorado St @ New Mexico
Poland PLK
18:00Miasto Szkla Krosno vs Pro Basket Kutno
18:30PGE Turow vs Trefl Sopot
Russia Superleague 2 Women
08:00Dynamo-GUVD 2 Women vs Yunost PenzeNskaya Oblast Women
09:00Enisey Krasnoyarsk 2 Women vs Nadezhda Orenburg 2 Women
09:00Enisey Krasnoyarsk 2 vs Nadezhda Orenburg 2 Women
UAE Dubai IBC
14:00Sagesse vs AS Sale
16:00Egypt vs Homentmen
18:00Mighty Sports vs Al Riyadi Beirut

Jégkorong

Czech 1 Liga
17:30HC Most vs SK Kadan
18:00HC Stadion Litomerice vs HC AZ Havirov
Finland Mestis
17:30JYP-Akatemia vs IPK
17:30Hokki vs SaPKo
17:30Hermes vs Roki
17:30Espoo United vs K-Vantaa
17:30LeKi vs Tuto
17:30Peliitat vs Jokipojat
Germany Eishockey Liga
19:30Adler Mannheim vs Schwenninger Wild Wings
19:30EHC München vs Augsburger Panther
KHL
14:00Avangard Omsk vs Admiral Vladivostok
15:00Traktor Chelyabinsk vs Barys Astana
15:00Metallurg Magnitogorsk vs Kunlun Red Star
17:00AK Bars Kazan vs Salavat Ulaev UFA
NHL
03:05LA Kings @ COL Avalanche
Russia MHL
11:00HC Irbis U20 vs Reaktor U20
13:30Altay U20 vs HC Sarmaty U20
14:00Snezhnye Barsy Astana U20 vs Stalnye Lisy U20
15:00Krasnaya Armiya U20 vs MHC Spartak U20
15:00Khanty-Mansyisk U20 vs Kuznetskie Medvedi U20
16:30Almaz U20 vs Mytishchinskie Atlanty U20
Sweden HockeyAllsvenskan
19:00Västerviks IK vs Modo Hockey
19:00Timra IK vs IF Björklöven
19:00IK Pantern vs IK Oskarshamn
19:00BIK Karlskoga vs HC Vita Hästen
19:00Almtuna IS vs Södertälje SK
Swedish Hockey League
19:00Leksands IF vs Skelleftea AIK
19:00HV71 vs Frölunda HC

Kézilabda

Champions League
18:30Rhein Neckar Löwen vs Meshkov Brest
China National Champs Women
06:00Beijing Women vs Guangxi Women
07:30Xinjiang Women vs Tianjin Women
09:00Jiangsu Women vs Shanghai Women
10:30Shandong Women vs Sichuan Women
12:00Liberation Army Women vs Liaoning Women
13:30Anhui Women vs Guangdong Women
Croatia Cup
18:00RK Nexe vs RK Spacva
Czech Extraliga
20:15HBC Jicin vs Dukla Praha
Denmark 1st Division
19:30Nordsjaelland Handbold vs H?J
Denmark Handboldligaen
20:30Mors-Thy Handbold vs Bjerringbro-Silkeborg
Denmark Handboldligaen Women
18:30Randers HK Women vs Skanderborg Handbold Women
18:30FC Midtjylland Women vs Team Esbjerg Women
France Cup
20:45PSG Handball vs Montpellier
France Division 1 Women
20:00Fleury Loiret Women vs Cercle Dijon Women
20:00Toulon Saint-Cyr Var Women vs Issy Women
20:30Chambray Touraine Women vs Metz Women
20:30Celles sur Belle Women vs Nice Women
20:30Brest Women vs Nantes Women
Germany 2 Bundesliga
19:00TuS N-Lübbecke vs HSG Nordhorn-Lingen
Germany Bundesliga
19:00SG Flensburg-Handewitt vs TSV Hannover Burgdorf
20:15THW Kiel vs MT Melsungen
Hungary NB1
18:00Tatabanya vs Veszprem
Norway 1st Division
18:00Follo vs Viking HK
Norway Eliteserien
18:00Bod? HK vs Drammen
18:00Baekkelaget vs Halden
18:30Elverum vs St.Hallvard
20:00Kolstad vs Haslum HK
Norway Eliteserien Women
18:00Sola Women vs Stabaek Women
18:30Vipers Kristiansand Women vs Storhamar Women
18:30Larvik Women vs Raelingen Women
18:30Byasen Women vs Oppsal Women
20:00Glassverket Women vs Tertnes Women
Poland SuperLiga
18:30KS Azoty Pulawy vs Wisla Plock
18:30Gwardia Opole vs KS Kielce
Portugal Liga Andebol
20:15SL Benfica vs AC Fafe
SEHA League
18:00RK Celje vs Tatran Prešov
Slovakia Extraliga
18:30Start Nove Zamky vs MSK Povazska Bystrica
18:30HKM Sala vs HK Topolcany
Spain Liga Asobal
20:30Ciudad Encantada vs FC Barcelona
Sweden Eliteserien
19:00IK Sävehof vs IFK Kristianstad
19:15Alingsas HK vs Redbergslids IK
Switzerland MNLA
19:30Wacker Thun vs Kadetten Schaffhausen
20:00GC Amicitia Zürich vs TSV St. Otmar St. Gallen
Turkey 1.Lig Women
13:00Metropol SK Women vs Sivas Belediye SK Women

Röplabda

Champions League Women 22/02
17:00Dinamo Moscow Women vs Volero Zurich Women
17:00Vakifbank Women vs Eczacibasi Women
18:00Dabrowa Gornicza Women vs St Raphael Women
19:00Dresdner SC Women vs Uralochka-NTMK Women
20:30Conegliano Women vs Modena Women
Greece Cup Wednesday 22/02
16:00PAOK vs Pamvohaikos
17:00AO Orestiadas vs Kyzikos
18:00Iraklis Chalkidas vs Olympiacos
18:00AO Kifisias vs Panathinaikos
Italy SuperLega 22/02
20:30Trentino vs Molfetta
20:30Verona vs Padova
20:30Milano vs Perugia
20:30Sora vs Ravenna
20:30Valentia vs Latina
20:31Piacenza vs Monza
Kazakhstan National League Women 22/02
09:00Irtysh Women vs VC Altai Women
11:00VC Karaganda Women vs VC Almaty Women
13:00VC Astana Women vs Zhetysu Women
Korea KOVO 22/02
11:00Korean Air Jumbos vs Woori Card Wibee
Philippines UAAP 22/02
03:00DLS Green Archers vs Adamson Falcons
Philippines UAAP Women 22/02
07:00Ateneo Women vs UE Lady Warriors Women
09:00De La Salle Women vs Adamson Women
Poland Orlen Liga Women 22/02
18:30Trefl Sopot Women vs Bielsko Biala Women
Poland Plus Liga 22/02
18:00Bielsko Biala vs Politechnika Warszawska
18:00AZS Olsztyn vs MKS Bedzin
18:00Cuprum Lubin vs Trefl Gdansk
18:00Luczniczka Bydgoszcz vs Kedzierzyn Kozle
18:00Jastrzebski Wegiel vs Espadon Szczecin
18:30AZS Czestochowa vs Effector Kielce
20:30GKS Katowice vs Resovia Rzeszow

365 Liga

Bemutató

Ezzel a játékkal megpróbáljuk egy valódi fogadóiroda felületét és működését szimulálni.
Minden résztvevőnek (játékosnak) van egy virtuális számlája, mely havonta feltöltődik 5000 virtuális Forinttal és ebből az összegből tud fogadásokat elhelyezni a játékunkban. Egy lényeges különbség, hogy a számlaegyenleg NEM vihető át egyik hónapról a másikra, hanem mindenki hónap elején feltöltheti számláját egy kattintással. Ennek következtében minden játékos egyenlő esélyekkel kezdi a havi játékot.
Figyelem! A virtuális számla nem töltödik fel automatikusan! A játék elkezdéséhez kattints a számlafeltöltésre!
A virtuális sportfogadás játékunkban egyedi, illetve gyűjtő fogadásokat is tehetsz.

Válassz egy sportágat, majd annak keretén belül egy eseményt/mérkőzést. Egy lehetséges kimenetelre (oddsra) kattintván automatikusan felkerül a tipped a fogadószelvényre. Ezek után kereshetsz más mérkőzéseket is, vagy beküldheted a szelvényt az aktuális formában. Beküldés előtt meg kell adnod a tét nagyságát. Ez minimum 100 virtuális Ft, maximum pedig a virtuális számládon levő összeg. A megtett összeg azonnal levonódik a virtuális számládról, amennyiben a szelvény helyes adatokat tartalmaz.

Fontos! Ez egy JÁTÉK, nem valós fogadás és nem egy valódi fogadóiroda. Minden tét, számlaegyenleg csak VIRTUÁLIS pénzt jelent, és nem valódi pénzt! A játékhoz NEM kell valós pénzt befizetned, csupán virtuálisan egy kattintással feltöltened a számlád. Ezen játék egy valódi fogadóiroda érzését próbálja visszaadni.

Nyeremények

A nyereményeket bónusz formájában kapják a nyertesek a bet365 számlájukra.

  • 1. hely: 35€
  • 2. hely: 20€
  • 3. hely: 15€
  • 4. hely: 10€
  • 5.-8. hely: 5-5€

Ha szeretnél játszani, akkor regisztrálj a bet365-ön és akár egy 15.000 Forintos bónuszban is részesülhetsz.